Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Apatiniai, dėl kurių vyrai kraustosi iš proto

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2009 08 16
 
 
Seksualūs, paslaptingi ir stilingi... Moteriški apatiniai yra puošiami nėriniais, kaspinėliais bei įvairių raštų kombinacijomis. Merginos ir moterys rinkdamosis apatinį trikotažą dažniausiai galvoja apie savo mylimąjį ir ar jis jam patiks. Sutiksite, jog vaikinus labiausiai domina tai, kas po liemenėle ir kelnaitėmis, tačiau jiems vis tiek svarbu, kad apatiniai būtų gražūs ir gundantys.

Internetinė svetainė Millionlooks.com pristato, koks apatinis trikotažas labiausiai kaitina vyrų kraują.

Tikriausiai nenustebsite, jog vyrams labiausiai patinka raudonos ir bordo spalvos apatiniai. Šios spalvos simbolizuoja meilę, aistrą, seksualumą. Moteris, vilkinti raudonos spalvos apatinius, laikoma be galo karšta ir išradinga lovoje.

 
 

Taip pat vaikinai ir vyrai kraustosi iš proto dėl juodų permatomų apatinių. Sniego baltumo apatiniais vilkinčią merginą jie labiausiai mėgsta pamatyti prabudus ryte. Ši spalva simbolizuoja švarą ir tyrumą. Sunku vaikinams atsispirti ir levandos bei persiko atspalvių apatiniam trikotažui. Šiltos spalvos pabrėžia moteriškumą ir todėl jos vyrams labai patinka.

Patys neseksualiausi apatiniai vaikinams yra mėlyni ir rožiniai. Tad jei jums patinka šios spalvos, vilkėkite tokius apatinius tuomet, kai nemato jūsų partneris.

Vaikinams svarbu ne tik spalva, bet ir audinys. Be jokių abejonių jiems labiausiai patinka šilkiniai, nėriniuoti apatiniai. Medvilniniai jiems atrodo pernelyg paprasti.

 
 

Beje, nepamirškite, kad vaikinams patinka naujovės. Todėl kaskart nustebinkite savo mylimąjį vis nauju apatinių komplektu, eksperimentuokite su spalvomis, raštais ir jų dizainu. Amerikos mokslininkai įrodė, jog moterų, kurios dažnai keičia apatinių stilius, vyrai yra ištikimesni nei tų, kurios neįneša į santykius naujovių ir intrigos.

 
 
 
Šaltinis: millionlooks.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Apatiniai, dėl kurių vyrai kraustosi iš proto
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos