Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Bordelle: nuginkluojantis moters apdaras

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2010 02 27
 
 
Gal daugeliui jie pasirodys nelabai patogūs ir neskirti nešioti kiekvieną dieną. Galbūt daug kas pagalvos, kad jie pernelyg atviri ar seksualūs. Galbūt jie neatitiks daugelio skonio, įsitikinimų ar nuostatų. Kaip bebūtų, aišku viena – jūsų ir "Bordelle" apatinių tandemas prikaustys kiekvieno vyro dėmesį.

Vos prieš keletą metų įkurtas apatinį trikotažą gaminantis prekės ženklas "Bordelle" šiandien pristato dvi naujausias savo kolekcijas, kurios skirtos pavasario/vasaros ir ateinančio rudens/žiemos sezonams.  Kolekcijose vyrauja fetišo ir futuristiniai motyvai bei jau vizitine kompanijos kortele tapusios šilko juostelės, "įkalinančios" kūną ir atrodančios itin šiuolaikiškai  ir originaliai.

Šiam ženklui kuriančios Alexandros  Popos dizainai yra skirti drąsiai, išskirtinį skonį turinčiai dailiosios lyties atstovei, ieškančiai kažko ypatingo, naujo ir intriguojančio. "Bordelle" klientė - savaip moteriška ir patraukli. Ji nebijo eksperimentuoti ir kaskart atrodyti išskirtinai viliojančiai  ir... užvedančiai.  Tuo įsitikinti galite pažvelgę į dviejų "Bordelle" kolekcijų reklamines nuotraukas.


Pavasaris/Vasara

 
 
 
 
 


Ruduo/Žiema

 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Bordelle: nuginkluojantis moters apdaras
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos