Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Britų modelio Rosie Huntington-Whiteley debiutinė kolekcija „Rosie for Autograph“

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   Apatinis trikotažas   2012 11 21
 
 
Po didelio susidomėjimo sulaukusios ir sėkmingos britų modelio Rosie Huntington-Whiteley debiutinės kolekcijos pristatymo, Marks & Spencer parduotuves jau netrukus pasieks naujieji prabangūs Rosie naktiniai ir apatinio trikotažo modeliai.

Geriausiai žinoma kaip Victoria's Secret ir britų mados namų „Burberry“ apatinio trikotažo modelis, Rosie pernai debiutavo ir kine – ji suvaidino Carly Spencer veiksmo filme „Transformeriai: tamsioji Mėnulio pusė“ (Transformers: Dark of the Moon).

Šiuo metu ji filmuojasi naujame australų filme „Mad Max: Fury Road“ kartu su garsiąja aktore Charlize Theron. Ir taip pat debiutuoja kaip apatinio trikotažo dizainerė ir modelis kartu su naujuoju „brand‘u“ - Rosie for Autograph, skirtu Marks & Spencer.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Britų modelio Rosie Huntington-Whiteley debiutinė kolekcija „Rosie for Autograph“
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos