Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Gundantys Diesel apatiniai Jam ir Jai

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2009 08 19
 
 
Italų prekinio ženklo Diesel atstovams rūpi ne tik gražūs ir stilingi džinsai, bet taip pat jiems svarbu, kas slepiasi po jais. Todėl jie nusprendė pažaisti intymia prabanga ir pristatyti itin nuotaikingą ir spalvingą 2009 – 2010 m. rudens/žiemos moteriško ir vyriško apatinio trikotažo kolekciją. Priešais jus – šios Denim Intimate linijos reklaminės kampanijos darbai. Panašu, jog garsusis prekinis ženklas tikrai neleis pasiduoti slogioms rudeninėms nuotaikoms!

Diesel kompanija atiduoda duoklę patogumui ir paprastumui. Subtilūs, bet kartu ir gundantys dizainai be abejonės turėtų atrasti vietą ne vieno mados mylėtojo spintos lentynoje.

Diesel Intimate apatiniai jai. Moterims ir merginoms kompanija artėjantį sezoną siūlo rinktis sodrių spalvų gundančius apatinius. Romantikėms labai tiks apatiniai, papuošti nėriniais ar kaspinėliais, na, o nenuoramoms - apatiniai, išmarginti žaismingais piešinėliais.

 
 
 
 


Diesel Intimate apatiniai jam. Vaikiniai taip pat šalia klasikinių juodos ir baltos spalvų kviečiami paįvairinti savo apatinio trikotažo garderobą ryškesniais – raudonais, žaliais, mėlynais – atspalviais.

 
 
Šaltinis: fashionising.com
Šaltinis: fashionising.com
 
Šaltinis: fashionising.com
Šaltinis: fashionising.com
 


Jaunus, žavius, gyvenimo džiaugsmu besimėgaujančius ir seksualumu spinduliuojančius modelius įamžino legendinis fotografas Terry Richardson. Nors fotosesija vyko įprastoje namų aplinkoje, tačiau ir joje modeliai sugebėjo sukurti jausmingą atmosferą, visus užkrečiančią gerą nuotaiką, kuri ir atsispindi šiose Diesel reklaminėse nuotraukose.
Jokios pompastikos, tik natūralus jaukumas. Žavu, ar ne?

 
 
Šaltinis: fashionising.com
Šaltinis: fashionising.com
 
Šaltinis: fashionising.com
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Gundantys Diesel apatiniai Jam ir Jai
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos