Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Intymi pagunda

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2010 08 06
 
 

Žinant, jog seksualumas – vienas iš svarbiausių žmogaus poreikių, buvo įkurta el. parduotuvė „Intymi pagunda“. Galime neigti ir nepripažinti, bet jis toks pat svarbus kiekvienam kaip ir kvėpavimas, maistas ar miegas. Tačiau net ir psichologai tiksliai neapibrėžia, kas tai per žvėris gyvenantis kiekvieno mūsų viduje. Vien todėl, kad kiekvieno seksualumas labai individualus, skirtingai puoselėjamas ir išreiškiamas. Vyrai šį savo vidinį „gyvūną“ dažniausiai maitina akimis. Dauguma pripažįsta ir tai, kad moteris atrodo daug seksualesnė dėvėdama bent jau miniatiūrinį rūbelį nei visiškai apsinuoginusi. Kai norisi daugiau karščio, daugiau aistros, savo individualų seksualumą reikia pakurstyti – aprengti.

 

 

Nors apatinis trikotažas dažniausiai slepiamas po kitais drabužėliais, jis vistiek turi būti išskirtinis. Ypač kai šio sezono mados klyksmas - perregimi viršutiniai rūbai, o svarbiausias akcentas – nepriekaištingi – nėriniuoti, puošnūs ir, žinoma, kokybiški apatiniai.

 

 
 

Vasarą svaigina ne tik karštis, bet ir noras atrodyti nepriekaištingai paplūdimyje. Tereikia išsirinkti figūrai tinkamiausią maudymosi kostiumėlį ir galima neabejoti, kad tikrai būsi pastebėta. Kompanijos „Intymi pagunda“ konsultantės moterims didesniais klubais pataria rinktis tamsesnes kelnaites ir šviesią liemenėlę. Toms, kurios vis niurzga dėl pilvuko, siūloma paslėpti jį po seksualiu vientisu maudymosi kostiumėliu, na o plačiapetės gali išsirinkti už kaklo surišamą liemenėlę ir mėgautis nepriekaištinga vasara.

 

 
 

 

Šėlstant tokiam karščiui, pavargus po dienos darbų, labiau už viską norisi miegoti saldžiai ir apsuptam švelnaus natūralumo. Tačiau nepamirškime vilkėti tai, kas pabrėžia gražiausias moters linijas, išryškina krūtinę ar taliją. Natūralūs puošnūs naktiniai - idealu moterims, kurios dievina kokybę ir savo mylimiesiems nori atrodyti puošniai bei seksualiai.

 
 
 

Štai, kodėl vyrai taip mėgsta dovanoti seksualius rūbelius. Savanaudiška? Visai ne! Žinodama, kad atrodo itin patraukliai vyrui, moteris įgyja daugiau pasitikėjimo ir labiau atsipalaiduoja. Be to, nuolat būti geidžiama – kiekvienos moters svajonė. O siekti svajonės padės „Intymi Pagunda“.

 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Intymi pagunda
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos