Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Karštos Kalėdos su Victoria's Secret angelais

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2009 12 10
 
 
Prieš kelias savaites daugybę mados aistruolių pakvietusi į įspūdingą renginį su daug spindesio ir nuogo kūno, Victoria's Secret nesnaudžia ir savo gerbėjams pateikia dar vieną staigmeną. Šį karta ji yra susijusi su artėjančiomis Kalėdomis.

Kaip visada nepakartojami ir žavingi Victoria's Secret angelai nusifilmavo kalėdinėje apatinio trikotažo reklamoje, kurios rezultatą jums pristatome šiandieną.

Miranda Kerr, Doutzen Kroes, Marisa Miller, Allessandra Ambrosio, Candice Swanepoel bei Chanel Iman sumanė šias šventes pasitikti griausmingai ir efektingai. Surengti šventinį vakarėlį jos paprašė "Transformerių", "Pearl Harboro" ar "Bad Boys" režisieriaus Michael Bay.

Kaip ir buvo galima tikėtis, garsus amerikiečių režisierius liko ištikimas savo stiliui ir naujajai Victoria's Secret reklamai suteikė daug judesio ir trenksmo. Na, o visa tai vainikavo gundantys Victoria's Secret angelų žvilgniai ir, žinoma, nuostabūs kompanijos apatiniai.

"Viena dovana - tūkstantis fantazijų". Taip yra pavadinta šventinė Victoria's Secret reklama, kurios pagrindiniai "ingredientai" - roko muzika, sprogstamieji efektai, sraigtasparniai ir gražios merginos. Taigi, kokios fantazijos kyla jums?


 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Karštos Kalėdos su Victoria's Secret angelais
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos