Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

La Senza – stilingai, išrankiai ir aistringai moteriai

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   Apatinis trikotažas   2010 09 19
 
 

Angliška patarlė teigia: „jeigu meilė akla, tai kodėl gražus apatinis trikotažas toks populiarus?“ Lietuviai sako, kad vyrai myli akimis. Liaudies išmintį atmetus į šoną galime drąsiai teigti, kad puikus apatinis trikotažas kiekvieną vyrą priverčia įsimylėti aklai.

 

La Senza aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino apatinis trikotažas bei naktinė apranga gali tapti jūsų nedidele gudrybe siekiant pavergti brangiausiojo akis ir širdį. Vilkint tokiais apatiniais drabužiais nė nusirengti nereikia, juk dailiai nėriniuota liemenėlė ar kelnaitės kiekvienai moteriai suteikia psitikėjimo savimi ir priverčia spinduliuoti seksualumu iš vidaus.  

 

Nuo 1990 metų La Senza padeda moterims jaustis žaviomis ir geidžiamomis bei dirba pagal vieną viziją - meistriškumas. La Senza ženklas jau tapo sinonimu aukštai kokybei, prieinamai kainai ir elegancijai. Šio prekinio ženklo kūrėjai didžiuojasi skirdami visą savo dėmesį ir produkciją klientams. Šiuo metu La Senza valdo daugiau nei 500 parduotuvių 30 šalių.

 

 
 

 

Kanadoje įsteigtas prekinis ženklas puikiai žinomas ir vertinamas viso pasaulio moterų - perkopus kūrybinį dvidešimtmetį kompanija gali didžiuotis dirbusi su pasaulinio garso modeliais Petra Němcová, Isabeli Fontana, Jessica Stam ir daugeliu kitų.

 

 
 

 

Populiarios ir kartu labai moteriškos muzikos grupės The Pussycat Dolls įkūrėja, choreografė, šokėja bei daininkė Robin Antin yra viena iš daugelio moterų neabejingų kokybiškam apatiniam trikotažui ir La Senza žavesiui. Būtent todėl ji prieš kelis metus sukūrė specialią kolekciją iš itin prabangių medžiagų. Moteris teigė, kad žodžiai apibūdinantys jos kolekciją yra „linksmybės, flirtas ir mada“.

 

 
 

 

Lietuvoje šio nuostabaus apatinio trikotažo galite įsigyti:

Vilniuje: Prekybos centre „Gedimino 9“, Gedimino pr. 9; Prekybos centre „Ozas“, Ozo g. 18

Kaune: Prekybos centre „Akropolis“, Karaliaus Mindaugo pr. 49.

Internetu: www.lasenza.lt

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: La Senza – stilingai, išrankiai ir aistringai moteriai
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos