Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Maudymosi kostiumėliai 2011 – ųjų vasarai

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2011 06 27
 
 

Pagrindiniai vasaros aksesuarai yra plačiabrylė skrybelė, plevenančios suknelės, akiniai nuo saulės, paplūdimio šlepetės ir maudymosi kostiumėlis, žinoma. Išsirinkti tinkamą tarp gausybės skirtingų raštų ir spalvų sunku, kita vertus, guodžia tai, kad maudymosi kostiumėlių tendencijos kinta ženkliai lėčiau nei drabužių. Paskyrus pusdienį pasivaikščiojimui po parduotuves galima išsirinkti maudymosi kostiumėlį, kuris tarnaus ne vieną sezoną  ir kiekvieną vasarą padės džiaugtis atostogomis.

 

Renkantis maudymosi kostiumėlį vertėtų, visų pirma, pagalvoti apie savo figūros tipą - apvalesnių formų merginoms labiausiai tiks atskiras maudymosi kostiumėlis su ilgesne viršutine dalimi, o plačių klubų savininkėms reikėtų ieškoti šortukų. Taip pat derėtų pagalvoti, ar ketinate degintis, o jeigu esate aktyvi mergina, tuomet venkite galinčių lengvai atsirišti raištelių - geriau rinkitės tvirtesnį užsegimą.

 

Apmąsčius, kam jums reikia maudymosi kostiumėlio, kyla klausimas, koks jis turėtų būti. Pateikiame keletą šios vasaros tendencijų įkvėpimui, kurios padės nepasimesti tarp gausybės parduotuvėse siūlomų variantų.

 

Gyvūnų raštai

 

 
 

 

Gyvūnų raštų tendencija iš drabužių jau po truputį traukiasi, tačiau pasirinkusios leopardo ar zebru raštu margintą maudymosi kostiumėlį tikrai nesuklysite – juk karštis, gamta ir egzotika nuostabiai dera su vasara.

 

Gėlės

 

 
 

 

Sužydėjus pievoms norisi  prigulti ant žolės ir pasinerti į žiedų skleidžiamą aromatą, o kad margaspalviai žiedlapiai jus suptų net ir deginantis ant įkaitusio balto smėlio juos galima perkelti ant kūno.

 

Išpjaustymai


 
 

Renkantis maudymosi kostiumėlį verta pagalvoti ne tik apie jo modelį bei tinkamumą figūrai, bet ir apie įdegį. Būtent todėl daugelis baiminasi įdomaus sukirpimo maudymosi kostiumėlių, tačiau daugelis palaiko įdegį soliariumuose arba turi paprastą bikinį deginimuosi. Jeigu esate viena iš tokių merginų, tai jums verta pagalvoti apie seksualius iškirpimus – tikrai būsite pastebėta!
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Maudymosi kostiumėliai 2011 – ųjų vasarai
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos