Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Maudymosi kostiumėliai pagal Luiza Bonadiman

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2009 07 07
 
 
Šią vasarą dizaineriai paruošė naujas ir viliojančias maudymosi kostiumėlių kolekcijas. Victoria's Secret, Agent Provocateur bei daugelio kitų garsių mados kūrėjų paplūdimio drabužėliai dvelkia romantika, žaismingumu ir seksualumu. Daugiausiai tiek vientisi, tiek atskirų dalių maudymosi kostiumėliai yra ryškių spalvų, jie puošiami raukinukais, kaspinėliais ar margaspalviais karoliukais. Kolekcijose taip pat išryškėja šį sezoną ypač madingi gėlių ornamentai, egzotinės detalės ir leopardo raštai. Dominuoja ir žuvies tinklelio, džinsinių detalių bei iškirptų dalių motyvai. Dizaineriai kviečia nepabijoti eksperimentuoti ir išsirinkti išties originalų ir itin stilingą maudymosi kostiumėlio modelį.

Atrodo, šiai bendrai spalvingai maudymosi kostiumėlių tendencijai nepakluso Brazilijos dizainerė Luiza Bonadiman. Pristatydama ateinančių metų pavasario – vasaros maudymosi kostiumėlių kolekciją ji išlieka ištikima klasikinėms juodai ir baltai spalvoms bei mėlyniems tonams. Naujoje kolekcijoje dizainerė atiduoda duoklę vieno peties akcentavimui, iškarpytoms detalėms ir įvairių raiščių improvizacijai. Itin moteriškai ir seksualiai atrodo permatomo ir nėriniuoto audinio maudymosi kostiumėliai. Originalus ir modernus sprendimas – blizgus, odą primenantis audinys arba palaidinės tipo maudymosi kostiumėliai su kaklu bei rankovėmis.

 
Šaltinis: fashionising.com
 

Netikėti sprendimai, ekstravagancijos ir klasikos mišinys... Luiza Bonadiman kolekcijos nuotraukos – priešais jus!
 
 
 
Galerijos šaltinis: fashionising.com
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Maudymosi kostiumėliai pagal Luiza Bonadiman
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos