Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Nepadoriai madingi apatiniai rudeniui

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2010 03 20
 
 
Per šių metų Madrido mados savaitę dizaineris Andres Sarda pristatė kvapą gniaužiančią apatinio trikotažo kolekciją, skirtą ateinančiam rudeniui ir žiemai. Garsus Ispanijos apatinių kūrėjas moterims pataria pamiršti bet kokį drovumą ir drąsiai vilioti bei provokuoti.

Pagrindinis kolekcijos pristatymo akcentas tapo originalūs galvos apdangalai ir ekstravagantiški perukai. Modeliai ant podiumo pasirodė su permatomis triušių ausimis ar originaliomis cilindro formos skrybėlėmis. Kitų gražuolių galvas papuošė margaspalvės plaštakės bei besiskleidžiančios rožės. Dizainerio Andres Sarda kolekcija tą vakarą pakerėjo ne vieną vyrą, o daugelį moterų paskatino įsigyti kažką panašaus, kas buvo pamatyta ant podiumo.

Neabejojama, jog naujoje Andres Sarda kolekcijoje patinkančio apatinio trikotažo ras tiek fatališka moteris, mėgstanti sodrias spalvas ir nėrinius, tiek vėjavaikė koketė, neatsispirianti taškeliams, gėlių motyvams, permatomoms detalėms bei neutraliems atspalviams.  Keletas akimirkų iš kolekcijos pristatymo - galerijoje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Nepadoriai madingi apatiniai rudeniui
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos