Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Nepadoriai madingi apatiniai rudeniui

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   Site Admin   2010 09 20
 
 

Visuomet žavintis, gundantis ir provokuojantis prekinis ženklas Agent Provocateur pristatė rudens/žiemos apatinio trikotažo kolekciją. Vos tik pasirodžiusi, ji prikaustė ne vienos moters ir vyro dėmesį. 

 

Garsus pasaulyje apatinio trikotažo gamintojas šį sezoną siūlo aukštos kokybės puošnius ir labai seksualius apatinius. Kolekcijoje vyraujančios sodrios spalvos, šilkinės detalės bei nėriniai leis pasijusti tikra vakaro karaliene. Žvelgiant į reklamines kolekcijos nuotraukas, taip pat negali nespastebėti ir seksualiai kūną"įkalinančių" korsetų bei žavingų chalatėlių.

 

Anot kūrėjų, šių metų rudens/žiemos kolekcija skirta išskirtinį skonį turinčiai ir prabangą mėgstančiai dailiosios lyties atstovei. Ji nuolat ieško kažko ypatingo, intriguojančio, bet kartu klasiško ir labai moteriško.

 


 
 
 
 
 
 
 


Beje, šį sezoną Agent Provocateur sugalvojo įdomų ir originalų savo kolekcijos pristatymo būdą. Jai buvo sukurti keli video klipai, kurie buvo patalpinti internete. Reklaminių mini filmų rezultatu pasirūpino muzikos klipų režisierius Johan Renck. Jis yra bendradarbavęs su garsiąja Beyoncé. Kviečiame pasižiūrėti ir įvertinti!

 

 

 

 

 

 

 

  
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Nepadoriai madingi apatiniai rudeniui
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos