Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Parah – prabanga arčiausiai kūno

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   Apatinis trikotažas   2011 06 09
 
 

„Parah“ – tai tradicija, šeimos verslas, įkurtas prieš 60 metų. Dabar tai viena svarbiausių pasaulyje maudymosi kostiumėlių,bikinių ir apatinio trikotažo moterims ir vyrams gamintojų.

Ypatingas ir smulkmeniškas dėmesys audiniams ir gaminių detalėms kursto nuolatines avangardinių sprendimų paieškas kuriant maudymosi kostiumus ir apatinį trikotažą.

Elegantiška, modernu ir ypatingai patogu! Dauguma moterų ir vyrų, pasirinkusių šį prekės ženklą, sutaria – tai įkvepia pasitikėjimo savimi ir pakylėja...

 

 
Šaltinis: parah.com
 

 

„Parah Noir“ moterims – tai prabangiausia linija, kurioje – tik išskirtiniai gaminiai. Apatinio trikotažo kolekcijose – korsetai, naktiniai, chalatai, juosmenėliai ir maudymosi kostiumėliai. Jie gaminami iš šilko, gyvatės odos ir kitų brangių medžiagų. Linija „Parah Noir“ moterims – tai elegancijos ir prabangos triumfas. Ženklo pradžia šioje industrijoje prasidėjo nuo maudymosi kostiumėlių gamybos, todėl šiandien tai – jų pasididžiavimas ir stiprioji pusė. Maudymosi aprangos linija, skirta stilingoms, savarankiškoms ir žinančioms, ko nori moterims. Šios linijos modelius puošia išskirtinės detalės, stiklo karoliukai, medžio dekoro detalės, oda ir kiti

ypatingi dizaino sprendimai. Žaisminga, spalviškai išdykusi maudymosi kostiumėlių linija, skirta

merginoms.

 

 
Šaltinis: parah.com
 

 

„Parah“ vyrų maudymosi glaudės ir apatinis trikotažas – tai išskirtinis stilius ir visiškas komfortas, skirta šiuolaikiškam vyrui, savo aprangoje mėgstančiam stilių darną. Nauja „Parah“ kolekcija vyrams pasižymi plačiu medžiagų, dizaino ir modelių pasirinkimu.

 

 
 
Šaltinis: parah.com
Šaltinis: parah.com
 

 

 

www.luxurylingerie.lt

 

Luxury Lingerie Facebook socialiniame tinkle.

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Parah – prabanga arčiausiai kūno
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos