Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Pasaulį šokiravusi vyriškų apatinių reklama

Tautos balsas   Apatinis trikotažas   2009 12 29
 
 
Daugelis mados kūrėjų mėgsta stebinti savo drąsiomis bei šokiruojančiomis reklaminėmis kampanijomis. Jos dažnai sulaukia didelės kritikos arba iš viso būna uždraustos dėl pernelyg atvirų, įžūlių ir šokiruojančių scenų. Tokių scenų dažniausiai pasitaiko kuriant apatinio trikotažo reklamas.

Įprasta, jog moteriškus apatinius reklamuotų moterys, o vyriškus – vyrai. Neseniai rašėme, kaip garsusis dizaineris Calvin Klein savo naujos apatinių kolekcijos reklamos veidu pasirinko aktorių Kellan Lutz. Kitas dizaineris Giorgio Armani savo reklamoms jau nebe pirmą sezoną kviečiasi vieną žinomiausių pasaulio sportininkų David Beckham. Šie mados kūrėjai spėjo įsitikinti, jog dailių, raumeningų ir populiarių vyrų atvaizdai padeda padidinti ženklo žinomumą ir perkamumą. Tačiau į visa tai dėmesio nekreipia kompanija JSB, kuri savo reklamose vyriškais apatiniais papuošia manekenes.

Populiarus Danijos prekės ženklas JSB visuomet pasižymėjo originalumu ir drąsa reklamuodami savo apatinius. Teigdami, jog "vyrai nenori žiūrėti į nuogą vyrą", jie savo reklaminiuose stenduose vaizduoja seksualias moteris, kuriuose jos elgiasi taip, kaip ir vyrai. JSB atstovų teigimu, moterys, reklamuojančios vyriškus apatinius, yra kur kas mieliau ir gražiau nei patys vyrai.

JSB kompanija sulig kiekvienais metais pateikia vis labiau provokuojančių ir kontraversiškų vyriškų apatinių reklaminių kadrų. Naujausius jau atsisakė platinti ne vienas mados pasaulio atstovas. Tačiau, sutikime, jog tai, kas uždrausta, dažniausiai gerai įsimena ir yra labai įdomu. Todėl smalsumo vedini, pristatome JSB pastarųjų metų reklamas.
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Pasaulį šokiravusi vyriškų apatinių reklama
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos