Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Turkijos paplūdimiuose – moterys musulmoniškais bikiniais

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2009 06 30
 
 
Egzotiški Turkijos paplūdimiai vilioja įvairių šalių poilsiautojus. Maudynėms ir saulės vonių procedūroms ypač dailiosios lyties atstovės pasirenka karščiausių tendencijų bikinius, kurie kaitina ne vieno kraują. Šiemet Turkijos pliažuose galima išvysti ir kiek netikėtą vaizdą -musulmoniškus maudymosi kostiumėlius vilkinčias vietines merginas ir moteris.

 
Šaltinis: hasema
 

Pagaliau konservatyvios ir religingos Turkijos moterys taip pat gali džiaugtis saulės spinduliais! Specialiai joms sukurtas maudymosi kostiumėlis – tai kelių dalių komplektas, kuris uždengia moters kūną nuo kaklo iki pėdų. Pristatomi kaip "burkini", šie vasaros drabužėliai primena kombinezoną ant kurio gali būti nešiojama suknelės tipo tunika. Ant galvos dedama skarelė, o ant jos – prigludusi kepuraitė.

 
Šaltinis: hasema
 

Viena didžiausių musulmoniškų maudymosi kostiumėlių gamintojų yra kompanija "Hasema". Praėjusiais metais ji pardavė apie 25 tūkstančius maudymosi kostiumėlių vienetų. Teigiama, jog jų paklausa ir populiarumas vis didėja. Savo naujoje kolekcijoje kompanija pristato įvairių spalvų ir modelių maudymosi kostiumėlius. Dominuoja juoda, mėlyna ir rožinė spalvos bei gėlių raštai. "Hasemos" kostiumėliai siuvami iš praleidžiančio ultravioletinius spindulius audinio, tad juos dėvėdamos moterys ne tik jausis patogiai ir atrodys stilingai, bet dar ir įdegs.

 
 
Šaltinis: hasema
Šaltinis: hasema
Šaltinis: hasema
 

 
Šaltinis: news.sawf.org
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Turkijos paplūdimiuose – moterys musulmoniškais bikiniais
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos