Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Valentino diena su "Victoria's Secret"

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2011 02 10
 
 
Raudona, karšta, seksuali - štai tokia, kaip ir kasmet, bus "Victoria's Secret" Valentino diena. Kad tai įrodytų, bene garsiausia prabangius apatinius gaminanti JAV kompanija sukūrė specialiai šiai šventei skirtą kolekciją "Love Me". Keturi VS Angelai Lily Alridge, Erin Heatherton, Candice Swanepoel bei Adriana Lima pasimatavo Valentino dienai skirtus puošnius apatinius pozuodamos reklaminei kolekcijos fotosesijai bei video klipui, o vakar vienoje iš "Victoria's Secret" parduotuvių Niujorke buvo surengtas ir šventinės kolekcijos pristatymas gerbėjams bei žiūrovams.

Tobulų figūrų savininkės Lily, Erin ir Candice į renginį atvyko pasipuošusios blizgančiomis raudonomis mini suknelėmis bei juodais "Brian Atwood" aukštakulniais ir, fotografams pozuodamos su Meilės dienos atributais - širdies formos balionais bei "Love Me Angel" šokoladiniais saldainiais, aplinkiniams dalino šypsenas,  gerą nuotaiką, bei pasakojo apie naująją "Victoria's Secret" push-up liemenėlę "Love Me", žadančią seksualią iškirptę bet kurio dydžio krūtinei.

 
 
 
 "Love Me" fotosesija

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Fotosesijos užkulisiai

 


A Valentine How-To from the Victoria's Secret Angels
 


The Love Push-Up
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Valentino diena su "Victoria's Secret"
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
Mada ir aš   2011 10 01
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos