Apatinis trikotažas
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Apatinis trikotažas
Apatinis trikotažas - labai intymus, asmeniškas ir funkcionalus dalykas. Apatinio trikotažo beveik niekas nemato, tačiau vis tiek norime, kad jis būtų kokybiškas ir išskirtinis. Nieko nuostabaus – juk tai drabužiai, esantys arčiausiai mūsų kūno.
 
 

Victoria 's Secret pristatė naujausią kvepalų ir liemenėlių kolekciją

Mada ir aš   Apatinis trikotažas   2011 10 01
 
 
Rugsėjo pabaigoje kompanija Victoria 's Secret pristatė naujausią kvepalų ir liemenėlių kolekciją pavadintą „Gorgeous“. Kolekcijos veidu buvo pasirinktas vienas iš Victoria‘s Secret angelų, seksualioji Lindsay Ellingson. Jau ketverius metus dirbanti kartu su šia kompanija, mergina įvardijama viena iš 12-os Victoria‘s Secret supermodelių.

Kaip teigiama kompanijos pranešime spaudai, kvepalų ir liemenėlių kolekcija „Gorgeous" buvo įkvėpta prabangaus Boudoir stiliaus, moteriško grožio bei seksualumo. Naujasis Victoria‘s Secret kvapas – tai vaisių ir gėlių mišinys, perpintas braškių, jazminų, santalamedžio ir purpurinės frezijos natomis. Kaip ir dera Victoria‘s Secret kompanijai, kolekcijoje pristatytos liemenėlės tiesiog spinduliuoja seksualumu ir moteriškumu - pasiūtos iš sodrių uogų atspalvio audinių, puoštos gausiais nėriniais, jos tikrai atrastų vietą kiekvienos moters komodos stalčiuje.

Siūlome pasirgožėti naujosios Victoria‘s Secret kolekcijos modeliais ir išrinkti labiausiai Jums patinkančius:

 
 
Šaltinis: victoriassecret.com
Šaltinis: victoriassecret.com
 
Šaltinis: victoriassecret.com
Šaltinis: victoriassecret.com
 
Šaltinis: victoriassecret.com
Šaltinis: victoriassecret.com
Šaltinis: victoriassecret.com
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Victoria 's Secret pristatė naujausią kvepalų ir liemenėlių kolekciją
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2012 11 21
Mada ir aš   2012 08 07
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos