Batai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Batai
Tiek moterims, tiek vyrams batai yra vie svarbiausių stiliaus detalių. Ne kėkvienas seka dizainerių pateikiamas metines batų mados tendencijas, bet turbūt daugeliui rūpi išsirinti, kokybiškus, patogius, praktiškus batus.
 
 

Aukštakulnių ir "Lamborghini" meilės vaisius

Mada ir aš   Batai   2011 05 25
 
 
Visas būrys aukštakulnius žudikus dievinančių Holivudo gražuolių tvirtina jog su savo mėgstamais bateliais svaiginančio aukščio pakulne galėtų nubėgti ne vieną kilometrą. Kokie gi batai geriau tiktų tokiam krosui jei ne aukštakulniai, į kuriuos persikūnijo prabangių sportinių automobilių karaliaus "Lamborghini" dvasia?

Akivaizdžiai gerą humoro jausmą turintis talentingas britų dizaineris ir "CGSociety" narys Tim Cooper sukūrė tikrą aukštakulnių ir legendinio "Lamborghini Gallardo Superleggera" meilės vaisių - originalius anglies pluošto batelius-automobilius "Tonino Lamborghini" kompanijai, gaminančiai įvairiausius aksesuarus specialiai šių mašinų gerbėjams. Šiems reklaminiais tikslais sukurtiems aukštakulniams pagaminti Cooper'iui prireikė nei daug nei mažai - senų žmonos batelių bei šūsnio "Lamborghini Gallardo Superleggera" modelio nuotraukų.

Kitas ne ką mažiau įspūdingas modeliuotojo kūrinys - "Stiletto Police" batai, imituojantys policijos automobilį. Nežinia ar į komplektą įeina antrankių pora, tačiau, matyt tradicinė policininkės apranga prie šių aukštakulnių nelabai tiktų.

Šiaip ar taip, žiūrint į šias unikalias fetišo ir fantazijos kombinacijas, kyla nemažai klausimų, pavyzdžiui: ar žibintai iš tiesų įsijungia? Ar aukštakulniai patogūs? Ir galiausiai, ar jie greiti? Nagi, juk vis dėlto tai "Lamborghini" !


 
 
 
 
 Kažin ką reikia padaryti, kad tave atsivytų štai tokiais aukštakulniais avinti policininkė?
 
Šaltinis: dvice.com
 
 
 
Šaltinis: dvice.com
Šaltinis: dvice.com
Šaltinis: dvice.com
 
"UNITED NUDE LO RES" batai


Kalbant apie prabangius automobilius bei batų dizainą, verta paminėti ir olandų kompaniją "United Nude", taip pat gaminančią išskirtinę avalynę. Jos įkūrėjai Rem D Koolhaas ir Galahad Clark tol eksperimentavo su 3D skaneriu, kol eksperimentai virto "Lo Res" (Low resolution) dizaino projektu. Šio metodo, automatiniu būdu kuriančio maksimaliai paprastų formų dizainą pagalba, be taurių, kėdžių, motociklo, buvo sukurtas ir "Lamborghini Countach" automobilio 3D modelis, o vėliau ir aukštakulniai, kuriuos galima įsigyti už 250 dolerių.

 
 
Šaltinis: unitednude.com
Šaltinis: unitednude.com
 
Šaltinis: unitednude.com
Šaltinis: unitednude.com
 
Šaltinis: unitednude.com
Šaltinis: unitednude.com
Šaltinis: unitednude.com
 


"Lamborghini Countach" ir jo 3D modelis pagal "Lo Res"


 
 


 
 
 


 
 


"ASTON MARTIN" ir "OPEL" kūriniai


 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Aukštakulnių ir "Lamborghini" meilės vaisius
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 10 16
Mada ir aš   2013 07 29
   2013 05 29
 
Mada ir aš   2013 05 06
Mada ir aš   2012 12 09
Mada ir aš   2012 08 17
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos