Batai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Batai
Tiek moterims, tiek vyrams batai yra vie svarbiausių stiliaus detalių. Ne kėkvienas seka dizainerių pateikiamas metines batų mados tendencijas, bet turbūt daugeliui rūpi išsirinti, kokybiškus, patogius, praktiškus batus.
 
 

Batai vasarai. 2011

Mada ir aš   Batai   2011 06 13
 
 

„Aš tvirtai tebestoviu ant žemės, tiesiog dabar aviu geresniais batais.“ – Opra Vinfrei, laidos, kuri jau du dešimtmečius yra žiūrimiausia Jungtinėse Amerikos Valstijose, vedėja.

 

Viena įtakingiausių moterų Jungtinėse Amerikos valstijose neišvengiamai kalba apie batus. Mes visos apie juos kalbam, daugelis juos vertina norėdamos susidaryti nuomonę apie vyrą, matuojamės juos, kai mums liūdna, o su kojas laužančiais aukštakulniais galim nuversti daug aukštesnius kalnus nei būdamos basos. Menka tikimybė, kad spintoje galima rasti dėvėti tinkamų drabužių galbūt ir egzistuoja, tačiau batų tikrai niekada nebūna gana.

 

Batų tendencijos kinta lėčiau nei drabužių, tad kartais tikrai galima pasiduoti šiai moteriškai silpnybei ir įsigyti kokybiškų batų porą, o kad būtų lengviau apsispręsti, kur investuoti savo pinigus siūlome apžvelgti, ką vasaros sezonui siūlo garsiausi mados namai.

 

Balerinos

 

 
Šaltinis: netaporter.com
 

 

Vasarą norisi ilgų pasivaikščiojimų ir neįpareigojančio patogumo, būtent todėl dažna moteris ar mergina renkasi lygiapadžius batus. Žinoma, aukštakulniai suteikia seksualaus girežtumo, bet lengva eisena, atsipalaidavimas ir plati šypsena yra geriausi vasaros palydovai.

 

Pintas padas

 

 
Šaltinis: netaporter.com
 

 

Atostogos Ispanijoje, gero vyno taurė ir saulėlydis paplūdimyje. Šalia besiilsintys platforminiai bateliai pintu padu... Belieka užsimerkti ir aplinkinis pasaulis nustoja egzistavęs.

 

Klumpės

 

 
Šaltinis: netaporter.com
 

 

Plevenantys audiniai ir gėlėti raštai kiekvieną vasarą mus vėl nukelia į hipių laikus. Medinių padų kaukšėjimas puiki atsvara romantiškiems drabužiams, kuri padeda neatrodyti pernelyg saldžiai ar vaikiškai.

 

Raišteliai

 

 
Šaltinis: netaporter.com
 


Smulkios pėdos yra moteriško trapumo simbolis, o raišteliai besisukantys apie liaunas čiurnas prikausto aplinkinių žvilgsnius ir leidžia mėgautis maloniu dėmesiu.

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Batai vasarai. 2011
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 10 16
Mada ir aš   2013 07 29
   2013 05 29
 
Mada ir aš   2013 05 06
Mada ir aš   2012 12 09
Mada ir aš   2012 08 17
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos