Batai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Batai
Tiek moterims, tiek vyrams batai yra vie svarbiausių stiliaus detalių. Ne kėkvienas seka dizainerių pateikiamas metines batų mados tendencijas, bet turbūt daugeliui rūpi išsirinti, kokybiškus, patogius, praktiškus batus.
 
 

Bateliai rudeniui iš vyrų spintos

Mada ir aš   Batai   2011 08 25
 
 
Atkalbėti moterį autis aukštakulnius gali tapti didžiuliu iššūkiu, tačiau greitą gyvenimo tempą suderinus su itin stilingais žemapadžiais saviškius čiurnas laužančius ir kaukšinčius draugus galima drąsiai paslėpti spintoje.

Norint nepasiklysti tarp daugybės skirtingų bekulnių batelių vertėtų pasižiūrėti į vyrų pėdas. Tiksliau į tai, kuo jos apautos – vyriškų batų modeliai, tik šiek tiek aptakesni ir subtilesni yra puikus pasirinkimas šaltėjančiam orui.

 

Mokasinai

 
Šaltinis: topshop.com
 

Amerikos indėnų apavas, kuris tradiciškai buvo gaminamas iš verstos elnio ar kitos minkštos ir gerai išdirbtos odos, puikus pasirinkimas saulėtam, tačiau vėsesniam orui.  Beje, šiuolaikiniai mokasinai smarkiai primena kitus vyriškų batų modelius, tačiau šie batai turėtų būti sudaryti iš vientisų dalių, o ant noselių jokių būdu neturėtų būti papildomo odos lopo.

 

Oksfordai ir gibsonai

 
Šaltinis: topshop.com
 

Šie batų modeliai buvo sukurti Didžiojoje Britanijoje ir ilgą laiką buvo laikomi privaloma formalios aprangos dalimi. Įdomu tai, kad nors iš pirmo žvilgsnio bateliai atrodo vienodi, tačiau oksfordo modelio raišteliai turėtų būti paslėpti po batviršiu, o jeigu apatinė suvarstymo dalis matosi, tai avite gibsonus. Laikyta, kad vyriški oksfordai yra prašmatnesnis apavas, tačiau šiandien abu modeliai tiek vyrų, tiek moterų dažnai avimi tiek laisvalaikiu, tiek derinant su solidesne apranga.


Venecijietiški loaferiai

 
Šaltinis: topshop.com
 

 Pristatant drabužius, kuriuos vertėtų įsigyti grįžtant į mokyklą ar universitetą siūlėme rinktis klasikinius loaferius, tačiau orui šaltėjant praktiškiau avėti venecijietišką variantą. Kodėl šie batai vadinami venecijietiškais? Nes jų forma šiek tiek primena gondolą.  

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Bateliai rudeniui iš vyrų spintos
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 10 16
Mada ir aš   2013 07 29
   2013 05 29
 
Mada ir aš   2013 05 06
Mada ir aš   2012 12 09
Mada ir aš   2012 08 17
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos