Batai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Batai
Tiek moterims, tiek vyrams batai yra vie svarbiausių stiliaus detalių. Ne kėkvienas seka dizainerių pateikiamas metines batų mados tendencijas, bet turbūt daugeliui rūpi išsirinti, kokybiškus, patogius, praktiškus batus.
 
 

Batų tendencijos rudeniui

Mada ir aš   Batai   2009 08 25
 
 
Tęsiame rudens tendencijų pristatymą ir šį kartą mūsų dėmesys krypsta į batų madas. Jei jau įsigijote odines kelnes, rauktą sijonuką ar metalo žvilgesio pečius išryškinantį švarkelį, pats metas pagalvoti ir apie vieną svarbiausių aksesuarų – batus.

Kaip teigia mados kūrėjai, ateinantį sezoną populiarumo viršūnėse karaliaus subtilūs, elegantiški modeliai. Ekstravagantiškus ir drąsius spalvinius derinius bei įmantrias kulniukų formas, kuriomis galėjome džiaugtis visą šiltąjį sezoną, pakeis subtilesni batų ir batelių dizainai. Pristatydami savo naujas kolekcijas, mados kūrėjai didžiausią duoklę atiduoda paprastumui ir kokybei.

Dominavusias ryškias avalynės spalvas po truputį pakeis kiek prislopinti jų atspalviai. Madingos juoda, pilka, tamsiai mėlyna, žalia, violetinė spalvos. Kontrastą sukurs ir taip padės atrodyti originaliai su šiomis spalvomis derinami neutralūs atspalviai. Gyvybingumo suteiks raudona spalva ir visi jos tonai. Žinoma, nepamirškite savo simpatijų skirti ir rudens/žiemos sezono topui – rudai spalvai.

 
Šaltinis: style.com
 

Tikriausiai pradžiuginsime visas aukštakulnių mylėtojas, nes madingi bus bateliai kuo aukštesniais kulnais. Be jokių dvejonių galite nešioti batelius su įvairaus pločio kulniuku, kuris dar gali būti padailintas subtiliais raštais.

 
Šaltinis: style.com
 

Kiekviena mados aistruolė rudenį neišsivers ir be stilingų batų su auliuku. Madingiausias auliuko ilgis – iki kulniukų arba virš kelių. Galite rinktis tiek labai siaurus (kojinių tipo), tiek labai plačius (guminių batų stiliaus) aulus. Batus su ypač ilgais aulais nesunkiai priderinsite tiek prie klasikinio kostiumėlio, tiek prie trumputės kokteilių suknelės.

 
Šaltinis: style.com
 

Žinoma, vaikščiojimas po darganotas ir medžių lapais papuoštas gatves nebus toks niūrus dėl įvairių jūsų batelius puošiančių detalių. Žaismingumo ir dinamiškumo jiems suteiks šniūreliai, šilkinės juostelės bei dirželiai per kauliuką. Elegancijos ir prabangos – kaspinėliai, įvairiaspalviai dekoratyviniai akmenukai ar blizgios sagutės. Originalumo – iškirptos, margos detalės bei kailiuko motyvai. Tačiau derėtų atkreipti dėmesį, kad ši batų puošyba yra kur kas santūresnė nei praėjusį sezoną.

Tad kaip ir visada, kviečiame pasižiūrėti į tai, kas svarbiausia, ir išsirinkti geriausia!
 
 
 
 
Galerijos šaltiniai: millionlooks.com, style.com
 
 
Šaltinis: millionlooks.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Batų tendencijos rudeniui
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 10 16
Mada ir aš   2013 07 29
   2013 05 29
 
Mada ir aš   2013 05 06
Mada ir aš   2012 12 09
Mada ir aš   2012 08 17
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos