Batai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Batai
Tiek moterims, tiek vyrams batai yra vie svarbiausių stiliaus detalių. Ne kėkvienas seka dizainerių pateikiamas metines batų mados tendencijas, bet turbūt daugeliui rūpi išsirinti, kokybiškus, patogius, praktiškus batus.
 
 

„Ipanema“ - kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas

Mada ir aš   Batai   Batai   2011 07 22
 
 

„Ipanema“ yra prekinis ženklas, skirtas drąsioms šiuolaikinėms moterims. Visi „Ipanema“ modeliai yra kuriami remiantis naujausiomis mados tendencijomis, ir pasižymi ne tik dizaino, bet ir puošybos unikalumu. Taip pat „Ipanema“ taiko išskirtinę technologiją, kurios pagalba kuriami nauji patogios avalynės modeliai, neužmirštant jų išvaizdos ir universalumo.

Kaip ir Brazilijos moterys, „Ipanema“ vadovaujasi nuomone, kad grožis taip pat slypi įvairiapusiškame požiūryje į gyvenimą. Štai kodėl „Ipanema“ pasižymi didžiule avalynės modelių moterims įvairove, nepriklausomai nuo to, kur gyvenimas jas nuneš.

 

„Ipanema“ avalynė yra mėgstama ne tik Brazilijos moterų tarpe. Šiuo metu tai yra vienas iš pagrindinių „Grendene“ kompanijos prekinių ženklų, kuri yra didžiausia Brazilijoje ir viena stambiausių  avalynės gamintojų pasaulyje. Įkūrusi padalinius daugiau nei 90 šalių ir pagamindama daugiau nei 200 milijonų batų porų per metus, „Grendene“ yra kompanija, kuri nuolatos žvelgia į ateitį. Štai kodėl ji pakartotinai panaudoja 100 % PVC (polivinilchlorido) atliekų iš savo gamyklų, ir daug investuoja į gamtos apsaugos programas bei socialinę atsakomybę.

 

„Ipanema“ Gisele Bündchen „Karšto smėlio“ kolekcija remia ISA, Socialinės Aplinkos Instituto, naują programą, kurios tikslas yra kova prieš klimato kaitą.

 Tai programa, kuri gerina žmonių požiūrį į mūsų planetą ir skatinia pagalvoti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti dabar pat, kad padėtume ar bent jau mažiau kenktume savo gyvenamajai aplinkai.

Vienas iš pačių paprasčiausių būdų yra drabužių ar avalynės iš perdirbtų medžiagų pasirinkimas. Drabužių ar avalynės patvarumas nemažiau svarbu – kuo ilgiau galėsime dėvėti drabužius ar avėti savo batus, tuo mažiau pirksime, vadinasi, mažiau prisidėsime prie vartotojiškumo ir gamybos mastų didinimo, kurie smarkiai teršia mūsų gyvenmąją aplinką.

Pasirinkdami „Ipanema“ renkatės ne tiesiog patogią avalynę – šie dailūs bateliai, alsuodami brazilietišku karščiu, parodo jūsų susirūpinumą mūsų planeta, o tai geriausias žmogaus atsakingumo ir brandumo rodiklis.  

 

 

Šiuo metu vyksta „Ipanema“ avalynės išpardavimas!

Stilius ir patogumas itin palankiomis kainomis! 

 

„Ipanema“ avalynę galite įsigyti:

Vilniuje, Ozo g. 18, PC "Ozas", 2-ame aukšte, šalia „Crustum“ parduotuvės.

Palangoje, Basanavičiaus g. 10, šalia „Molinis ąsotis“ kavinės.

Basanavičiaus g. 44, šalia „Pajūrio kavinės“.

 

Prisijunkite prie „Ipanema“ Facebook`e: IPANEMA LIETUVA. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: „Ipanema“ - kai susilieja grožis, ekologija ir komfortas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 10 16
Mada ir aš   2013 07 29
   2013 05 29
 
Mada ir aš   2013 05 06
Mada ir aš   2012 12 09
Mada ir aš   2012 08 17
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos