Batai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Batai
Tiek moterims, tiek vyrams batai yra vie svarbiausių stiliaus detalių. Ne kėkvienas seka dizainerių pateikiamas metines batų mados tendencijas, bet turbūt daugeliui rūpi išsirinti, kokybiškus, patogius, praktiškus batus.
 
 

Kroksų erai atėjo galas?

Mada ir aš   Batai   2009 07 29
 
 
Vieni juos mėgsta, kiti – jų nekenčia. Tačiau neabejotinai, kad "kroksai" tapo itin populiaria šiltojo sezono avalyne. Prieš keletą metų juos išvydome ant užsienio žvaigždžių kojų, o pernai jų manija apėmė ir Lietuvos garsenybes. Šiais metais parduotuvių lentynose ir miestų gatvėse mirguliuojantys įvairiaspalviai "kroksai" byloja vis dar apie tebesitęsiančią jų erą. Iš tiesų, panašu, kad 2002 – ųjų pabaigoje sukurtų "kroksų" madai ir patogumui lieka vis mažiau abejingų. Šias iš specialios gumos pagamintas spalvotas klumpes mielai avi verslininkai, pramogų pasaulio atstovai, kitos garsenybės, jų atžalos ir paprasti mirtingieji žmonės. Visgi ar ši "kroksų" manija tęsis dar ilgai?

Visai neseniai Mail Online pasirodęs straipsnis pateikė kiek netikėtas prognozes: per septynerius metus daugiau nei 100 milijonų porų parduotiems "kroksams" atėjo populiarumo saulėlydis! Vienai didžiausių "kroksų" gamintojų – kompanijai CROCS – gresia bankrotas, jei ji iki rugsėjo mėnesio nesusimokės milijoninių skolų. Nukritusios kainos, taip pat nedidelis pirkėjų entuziazmas pirkti antrą porą tokių pačių batų vargu ar padės kompanijai surinkti reikiamų pinigų kiekį susimokėti visas skolas ir toliau sėkmingai gyvuoti. Kalbėdamas apie "kroksų" kompanijos likimą vienas finansų specialistas Damon Vickers yra itin kategoriškas. Jo teigimu, "kroksai" yra "zombiški ir jau mirę, tik dar patys jų gamintojai to dar nepripažįsta". Ar pasitvirtins šis teiginys įsitikinsime rugsėjo mėnesį, kai spręsis "kroksų" gamintojo likimas.

 
Šaltinis: stylelist.com
 

Ak, tie spalvotieji ir šiomis dienomis itin liaupsinami "kroksai"... Juos avėjo ir buvęs Amerikos prezidentas Georgas W. Bushas, ir Aerosmith lyderis Steven Tyler, ir aktorė Brooke Shields. Kol dar "kroksus" gaminanti kompanija neužsidarė ir ši avalynė vis dar populiari, jai neatsispyrė ir grupės "Yva" merginos. Visai neseniai jos gavo dovanų kelias "kroksų" poras, kurias papuošė Švedijoje pagamintais grupės inicialais.

Ar šie vienos "kroksų" gaminančios kompanijos finansiniai sunkumai palies ir kitus jų kūrėjus, ar iš tiesų šios guminės avalynės mados laukia ne itin palanki pabaiga?
 
 
 
Galerijos šaltinis: stylelist.com
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kroksų erai atėjo galas?
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 10 16
Mada ir aš   2013 07 29
   2013 05 29
 
Mada ir aš   2013 05 06
Mada ir aš   2012 12 09
Mada ir aš   2012 08 17
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos