Batai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Batai
Tiek moterims, tiek vyrams batai yra vie svarbiausių stiliaus detalių. Ne kėkvienas seka dizainerių pateikiamas metines batų mados tendencijas, bet turbūt daugeliui rūpi išsirinti, kokybiškus, patogius, praktiškus batus.
 
 

Pametusioms galvą dėl aukštakulnių

Mada ir aš   Batai   Site Admin   2010 09 18
 
 

Christian Louboutin, Jimmy Choo, Manolo Blahnik - tai tik keletas gerą vardą ir pripažinimą pelniusių avalynės gamintojų, kurių kūriniams negali atsispirti garsiausios pasaulio dailiosios lyties atstovės. Be šių grandų šiandien mados pasaulį įsivaizduoto būtų iš tiesų sunku. Visgi šalia jų kaskart atsiranda ir naujų kūrėjų, norinčių papuošti moterų kojas bei bandančių išsiaiškinti, ko reikia tam, kad bateliai taptų geidžiami, mylimi bei populiarūs. Visa tai jau ne pirmus metus puikiai pavyksta padaryti Nicholas Kirkwood.

 

Dosjė:

 

Vardas, pavardė: Nicholas Kirkwood
Amžius: 30

Specialybė: Batų dizaineris

Gimimo vieta: Borough, Londonas

Muzika: Phillip Glass, Depeche Mode

Gėrimas:  Margarita, raudonasis vynas, "Kruvinoji Merė"

Pasilinksminimo vieta: vakarėlis namuose su draugais

Filmas: "The Life and Death of Peter Sellers"

Svajonė: "Parduotuvės visame pasaulyje. Mirti laimingam ir… užvaldyti pasaulį!"

 

 
 

 

"Pradedu dirbti dar savaitgalį, kai studijoje esu tik aš, mano popieriaus lapai, puodelis arbatos ir itin garsi muzika. Tai tikra kūryba. Po savaitės grįžtu prie jau atvėsusių eskizų. Tam tikru momentu turiu sustabdyti save, nes kitaip galėčiau tobulinti juos amžinai. Bet juk būtent taip formos ir tampa batais", - viename interviu kalbėjo N. Kirkwood. Dizaineris pamena, kad kurti pradėjo po pažinties su legendiniu skrybėlaičių kūrėju Phillip Treacy, kuris jam pasiūlė darbą savo parduotuvėje Londone.  Bedirbant, N. Kirkwood vis dažniau aplankydavo mintys, jog dizaino rinkoje trūksta įspūdingos avalynės, galinčios prilygti Ph. Treacy skrybėlėms ir Alexander McQueen ar Hussein Chalayan apdarams. "Drabužiai buvo gražūs, skrybėlės taip pat. Bet batams kažko trūko, todėl ir nusprendžiau pradėti nuo jų", - pasakoja N. Kirkwood.

 

 Dizainerio užmojis buvo platus, tačiau realus: šiandien  N. Kirkwood garsėja architektūrišku ir kokybišku avalynės dizainu ir inovatyvių kūrybos medžiagų naudojimu. Struktūra, moteriškumas ir dėmesys detalėms -  šie žodžiai geriausiai apibūdina dizainerio aukštakulnius.

 

 
 

 

Ne vieną prestižinį apdovanojimą už savo kūrybą laimėjęs N. Krikwood kuria ne tik autorines kolekcijas, bet jis taip pat bendradarbiauja ir su kitais mados namais. N. Kirkwood yra sukūręs apavą Rodarte, Phillip Lim, Belstaff, Gareth Pugh, Louise Goldin kolekcijoms. 2008 m. jis buvo paskirtas "Pollini" mados namų aksesuarų ir rankinių linijos kūrybos direktoriumi. Beje, jau ne pirmus metus N. Kirkwood yra kviečiamas dalyvauti išskirtiniuose mados dizaino projektuose. Vienas tokių – šiais metais sukurti bateliai specialiam Tim Burton  "Alisa stebuklų šalyje" ekranizacijos paminėjimui Paryžiuje.

 

N. Kirkwood bateliai yra skirti aštriai, kartu labai moteriškai, mėgstančiai puoštis ir turinčiai savitą stiliaus viziją moteriai. Juos  pamėgusios tokios garsenybės, kaip Sarah Jessica Parker, Mary – Kate ir Ashley Olsen, Rihanna, Sienna Miller, Kate Bosworth. Ar jie sužavės ir jus?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Pametusioms galvą dėl aukštakulnių
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 10 16
Mada ir aš   2013 07 29
   2013 05 29
 
Mada ir aš   2013 05 06
Mada ir aš   2012 12 09
Mada ir aš   2012 08 17
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos