Batai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Batai
Tiek moterims, tiek vyrams batai yra vie svarbiausių stiliaus detalių. Ne kėkvienas seka dizainerių pateikiamas metines batų mados tendencijas, bet turbūt daugeliui rūpi išsirinti, kokybiškus, patogius, praktiškus batus.
 
 

Stilingi aukštakulniai pagal Raphael Young

Mada ir aš   Batai   2009 12 27
 
 
Kiekvieną sezoną dizaineriai stengiasi pasirūpinti, kad moterų kojos neliktų nepastebėtos, ir sukuria daug dėmesio pritraukiančių, kartais tikrą juvelyrinį kūrinį primenančių aukštakulnių. Christian Louboutin, Jimmy Choo, Salvatore Ferragamo, Gianmarco Lorenzi, Manolo Blahnik - tai tik keletas gerą vardą ir pripažinimą pelniusių avalynės gamintojų, kurių kūriniams negali atsispirti garsiausios pasaulio dailiosios lyties atstovės. Be šių grandų šiandien mados pasaulį įsivaizduoto būtų iš tiesų sunku. Visgi šalia jų kaskart atsiranda ir naujų kūrėjų, norinčių papuošti moterų kojas bei bandančių išsiaiškinti, ko reikia tam, kad bateliai taptų geidžiami, mylimi bei populiarūs. Visa tai, rodos, kuo puikiausiai sekasi padaryti dizaineriui Raphael Young.

Modernūs siluetai, griežtumas, seksualumas, patogumas ir kokybė - šie žodžiai geriausiai apibūdina Pietų Korėjoje gimusio, o dabar Prancūzijoje gyvenančio ir kuriančio dizainerio Raphael Young aukštakulnius. Sparčiai populiarėjantis batelių kūrėjas didelį dėmesį skiria detalėms, spalvoms ir geometrinėms formoms. Įkvėptas dėdės Alexandre Narcy, kuris kūrė batelius Yves Saint Laurent mados namams, Raphael Young šiuo metu bendradarbiauja su dizainere Louis Goldin bei netrukus ketina atidaryti savo pirmąją parduotuvę.

Raphael Young "hard rock couture" bateliai yra skirti kiek įžūliai, nebijančiai eksperimentuoti, mėgstančiai nuotykius ir tuo pačiu labai moteriškai "stileivai". Avėdama metalo žvilgesio, stilingomis futuristinėmis detalėmis bei originaliu, iškilios formos kulniuku papuoštus batelius ji neabejotinai atsidurs dėmesio centre ir stilingiausiųjų sąrašuose.

Keletas stilingai modernių aukštakulnių iš šių metų Raphael Young pavasario/vasaros ir rudens/žiemos kolekcijų - galerijoje.
 
 
 
 
 
Galerijos šaltinis: vogue.co.uk
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Stilingi aukštakulniai pagal Raphael Young
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 10 16
Mada ir aš   2013 07 29
   2013 05 29
 
Mada ir aš   2013 05 06
Mada ir aš   2012 12 09
Mada ir aš   2012 08 17
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos