Batai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Batai
Tiek moterims, tiek vyrams batai yra vie svarbiausių stiliaus detalių. Ne kėkvienas seka dizainerių pateikiamas metines batų mados tendencijas, bet turbūt daugeliui rūpi išsirinti, kokybiškus, patogius, praktiškus batus.
 
 

Švedų dizaino simbolis „Tretorn“ atkeliauja į Lietuvą

Mada ir aš   Batai   Batai   2011 09 06
 
 

Mados pasaulis jau sulaužė stereotipą, jog guminiai aulinukai – vien lietingos dienos gamtoje palydovai. Stilingi botai užima garbingą vietą jų savininkų batų spintose, botus renkasi ir įžymybės, ir menininkai, ir solidūs miesto tarnautojai – visi, kas neabejingi gaiviems mados vėjams.

Šį rudenį avalynės parduotuves Lietuvoje pasieks vieno žymiausių Švedijos prekės ženklų „Tretorn“ botai ir laisvalaikio batai.

 

„Tretorn“ pavadinimas per 120 metų istoriją jau tapo nepriekaištingos kokybės, estetikos ir naujų avalynės dizaino tendencijų formuotojo sinonimu. Kai prieš dvejus metus kompanija atidarė savo firminę parduotuvę kūrybinės industrijos atstovų ypač mėgstamame Niujorko Soho rajone, miestietiško stiliaus „Tretorn“ guminius aulinukus pamėgo aktorė Natalie Portman bei kiti žymūs pramogų pasaulio atstovai. Šie vardiniai guminiai aulinukai yra ne kartą tapę ACNE, „Comme des Garcons“, „J.Crew“ ir kitų prestižinių mados dizaino kompanijų drabužių kolekcijų dalimi.

 

„Tretorn“ avalynė skirta įvairaus amžiaus ir pažiūrų žmonėms. Vieni juos vertina dėl kokybės, patogumo ir ilgaamžiškumo, kiti negali atsispirti šių batų estetikai bei dizainui. Tikimasi, kad šie batai greitai prigis Lietuvoje, nes idealiai tinka gana atšiauriems lietuviškiems orams. Be to, per ekonominę krizę žmonės įprato pirkti mažiau, tačiau rinktis kokybiškesnius daiktus.

Kiekvienas „Tretorn“ guminis batas formuojamas iš 20 – 30 detalių ant specialių kurpalių, tiksliai atkuriančių žmogaus kojos anatomiją – taip užtikrinama kokybė, garantuojanti komfortą ir ilgaamžiškumą. Dėl specialaus vidpadžio „Eco OrthoLite“ šie batai saugo kojas nuo nuovargio, kuomet pėsčiomis įveikiami ilgi atstumai.

 

„Tretorn“ guminiai batai gaminami tik iš tikros gumos. Pasirodo, kad būtent dėl cheminių medžiagų naudojimo botų gamyboje susiformavo anksčiau buvusi bloga jų reputacija – todėl dažnai manome, jog botai „traukia“ šaltį. Ši savybė pranyksta botus gaminant iš tikros gumos ir kitų natūralių medžiagų.
 
 
 
 

Lietuvoje „Tretorn“ guminiais aulinukais prekiaus avalynės parduotuvės „Danija“, o laisvalaikio batus vyrams bus galima įsigyti salonuose „Este“.

 

 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Švedų dizaino simbolis „Tretorn“ atkeliauja į Lietuvą
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 10 16
Mada ir aš   2013 07 29
   2013 05 29
 
Mada ir aš   2013 05 06
Mada ir aš   2012 12 09
Mada ir aš   2012 08 17
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos