Blykstė
Tapti skaitytoju
Žurnale ->Blykstė
Skanios, kerinčios ir viliojančios žurnalo fotosesijos. Mados bei stiliaus sufleris ir atsakymas į kiekvieno Jūsų klausimą: „Kaip atrodyti žaviai?“.
 
 

Asta Valentaitė ir kitos pramogų pasaulio žvaigždės keitė įvaizdį neatpažįstamai

Žurnale   Blykstė   Blykstė   2012 10 16
 
 
Modelis ir stilistė Asta Valentaitė, aktorius Arūnas Sakalauskas, Operos ir baleto teatre šokanti baleto solistė Miki Hamanaka, stilingasis virtuvės mitų griovėjas Alfas Ivanauskas, jaunasis verslininkas Jokūbas Laukaitis ir kiti ryžosi drąsiam eksperimentui – mados ir stiliaus centro „EUROPA“ kvietimu jie nusifotografavo intriguojančioje centro leidžiamo žurnalo „Magic“ fotosesijoje. Čia žinomi pramogų ir meno atstovai prisistatė dar nematytais įvaizdžiais.

„Džiaugiamės, kad garsūs šalies žmonės pasiryžo peržengti savo komforto zonos ribas ir drąsiai eksperimentuoti, – sako mados ir stiliaus centro „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė. – Nepaisant to, jie išliko atpažįstami ir tai yra puikus įrodymas, kad stiprios bei įdomios asmenybės visada išlieka savimi, kad ir kokį įvaizdį pasirinktų: santūrų, elegantišką klasikinį, ekspresyvų ar ekstravagantišką“.

Žurnalo „Magic“ fotosesijoje A. Valentaitė nustebino tomboy įvaizdžiu, radikaliai pakeitusi šukuoseną ir elegantiškas sukneles iškeitusi į baltus marškinius, platų švarką ir paltą, kelnes ir ilgaaulius batus.

Aktorius A. Sakalauskas įsikūnijo į du skirtingus stilius: į laisvą bei kasdienišką ir į retro, su 20-ųjų-30-ųjų dendžiui būdingu dryžuotu kostiumu ir ūsais.

Anglosaksiško tipo džentelmeno įvaizdis buvo sukurtas kulinarui A. Ivanauskui – čia pagrindiniais stiliaus akcentais tapo apvalūs akiniai, elegantiška varlytė, liemenė ir dailus skėtis.

Balerina M. Hamanaka atskleidė du skirtingus veidus: ryškios ir prabangios mados tinklaraštininkės bei... elegantiško vyriškio, pasipuošusio klasikiniu juodu kostiumu.

Jauniausiu Lietuvos verslininku laikomas J. Laukaitis sukūrė legenda tapusio filmo „Talentingasis Misteris Riplis“ įkvėptą įvaizdį, kuriame derinama niekad neatsibostanti klasika: džinsai ir taškuoti marškiniai, klasikinės kelnės ir susagstomas megztinis.

Plačiau apie Lietuvos garsenybių stiliaus pasikeitimus – jau šiandien svetainėje pceuropa.lt, o nuo spalio 18 d. – naujajame mados ir stiliaus centro „Europa“ leidžiamo žurnalo „Magic“ numeryje.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Asta Valentaitė ir kitos pramogų pasaulio žvaigždės keitė įvaizdį neatpažįstamai
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Žurnale   2016 09 16
Mados industrija   2012 12 24
Modeliai   2012 11 29
 
   2012 11 21
Modeliai   2012 11 13
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos