Dietos
Tapti skaitytoju
Grožis ir sveikata ->Dietos
Dieta yra vienas iš lieknėjimo būdų. Egzistuoja daugybė dietų rūšių. Vienos dietos yra paprastesnės, kitos sudėtingesnės, pagrįstos moksliniais tyrimais.
 
 

Patarimai metant svorį

Grožis ir sveikata   Dietos   Dietos   2013 06 14
 
 

Dažniausiai metant svorį koncentruojamasi tik į tai, kas valgoma, ir visai nekreipiama dėmesio į kitą svarbų svorio metimo elementą – kaip valgoma. Kodėl svarbu kaip valgai? Nes tam tikromis aplinkybėmis žmogus suvalgo mažiau arba daugiau maisto, nei iš tiesų nori. O tai reiškia papildomus kilogramus arba, kitu atveju, sėkmingesnį jų atsikratymą (jei suvalgoma mažiau). Kaip to pasiekti?

 

Nesistenk pavyti vaikinų

Vaikinams reikia suvartoti daugiau kalorijų per dieną, todėl jų valgymo tempas – greitesnis. Mėgdžiodama vaikinus ir siekdama valgyti tokiu pat tempu neišvengiamai valgysi per greitai, o to pasekmė bus niekaip nekrintantys nepageidaujami kilogramai.

 

Kramtyk ilgiau

Kramtydama ilgiau ne tik padėsi savo organizmui suvirškinti maistą, bet taip pat ir sulėtinsi valgymo tempą, todėl greičiau pajusi sotumo jausmą, mažiau suvalgysi ir taip suvartosi mažiau kalorijų. teigiama, kad sulėtinus valgymo temą suvartojama iki 133 kalorijų mažiau.

 

Venk valgymo rankomis

Gal šis patarimas skamba keistai, tačiau tik pagalvok kiek daug prisikemši valgydama rankomis – atrodo, jog rankos kilnojimas nuo užkandžių lėkštės iki burnos tampa labai įkyriu įpročiu. Be to, tai galioja ne tik užkandžiams. Apskritai reikėtų vengti valgymo rankomis ir net tą pačią picą geriau rinktis valgyti peiliu ir šakute. Kodėl? Nes naudodamasi įrankiais sulėtinsi valgymo tempą, ilgiau kramtysi maistą ir tuo pačiu suvartosi mažiau kalorijų, nes sotumo jausmą pajusi dar nespėjus sukirsti milžiniškos picos.

 

Susikurk jaukią atmosferą

Teigiama, jog rami muzika, žvakių šviesa ir atpalaiduojanti atmosfera skatina labiau mėgautis maistu, valgyti lėtai, kramtyti ilgai. Todėl jauki atmosfera ne tik sukurs puikią nuotaiką, bet taip pat leis lengviau atsikratyti papildomų kilogramų, nes suvartosi mažiau kalorijų!

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Patarimai metant svorį
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
   2013 08 14
Grožis ir sveikata   2013 05 13
Grožis ir sveikata   2012 12 17
 
Grožis ir sveikata   2012 11 28
Grožis ir sveikata   2012 10 24
Grožis ir sveikata   2012 10 19
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos