Supermodels
Tapti skaitytoju Susisiekti
Mados industrija ->Modelių agentūros (30759 peržiūros)
Modelių Agentūra "Supermodels" įkurta 2001 metais. Su perspektyviais Modeliais agentūra pasirašo priveli... visas aprašymas »

Klausimai užduoti agentūrai "Supermodels"

Supermodels   2008 12 08 Skaityta: 24474

Užduokite savo klausimus modelių agentūrai "Supermodels" arba jos nariams. Prieš užduodami klausimą atidžiai peržiūrėkite klausimų sąrašą, ar toks klausimas jau nebuvo užduotas ir atsakytas. Pasikartojantys klausimai nebus atsakinėjami ir bus šalinami iš sistemos. Agentūra pasilieka teisę neatsakinėti į kvailus, įžūlius arba žeidžiančius klausimus.

Vardas *

Komentaro tekstas:

0 0

Paklausiu :)
nesu tikras ar as grazus nezinau paziurekite jus.bet ar bent yra sansu tapti man modeliu.
ugis:1,72
Svoris:55kg
Metu:13
.del viso pikto facebook:gerardas bikbajevas
Nerukau,negeriu nelinkes prie sito.
esu sportiskas gan gerai.
nelabai patinka save fotkinti daznai nera fotografijoms laiko...
bet kai mane fotkina tai patinka lbj.
0 0

Sveiki norėjau paklausti ar yra galimybė tapti reklamos personažu bendradarbiaujant su agentūra "Supermodels" esant žemesnei nei 1,70. Mano ūgis 1,64 .
0 0Deimante

sveiki , esu is panevezio , spalio men sueis 14 metu , ugis 1.70 , noreciau paklaust ar dar bus atrankos 2014 rudeni? panevezyje
0 0Andrius

Sveiki, noriu paklausti ar butu galima tapti modeliu jei esu studentas, turiu omenyje, kad tai nebutu darbas uzimantis visa mano laika? Beje niekada nesu nieko panasaus bandes, bet dabar sugalvojau, taigi ar butu galima atvykti su kuo nors susitikti, pakalbeti, ar tiesiog siusti nuotraukas ir laukt atsakymo?
0 0

Sveiki, per kiek laiko po anketos siuntimo į jūsų agentūrą, pranešate ar tinka asmuo, ar ne?
0 0Modestas

Sveiki, nuo pat mazens svajoju tapti modeliu, esu 16m. taciau negaliu pasigirti ugiu, esu tik 1.70m. Sveriu 60kg. Ar su savo tokiu ugiu ir svoriu galeciai tapti modeliu?
0 0

Sveiki. Man 13 metų, ūgis 1.63, svoris 39 kg. Žydrai- mėlynų akių. Jau seniai noriu pabandyti pabūti modeliu, tai mano svajonė. Ar vyks kada modelių atranka Vilniuje? Ir ar aš tikčiau su savo ūgiu?:)
0 0

Sveiki . Man 15metų, mano ūgis 1.71cm o svoris 55kg. Turiu tamsiai rudas akis, šviesiai rudus vidutinio ilgio plaukus. Jau 2metus svajoju būti modeliu. Ar tikčiau jums? Jeigu reikėtų sumažinti svorį kad tikčiau, tai galėčiau pasistengti. Labai prašau atrašykit. :)
0 0Kornelija Radevič

Sveiki.Man 13 metu,mano ugis 1.70, svoris 53 kg.Draugai sako kad esu grazi,fotogeniska,kaip manot tiksciau?
0 0SAULE

man yra 13m. mano ugis yra 171cm. matmenys atitinka, esu fotogeniska ir grazi :) ar galeciau buti modelis, kad ir kitoje agenturoje :)
0 0Indre Mockute

Juk žemiau jau yra pakomentuota - modelių niekas nesirenka pagal aprašymus (t.y. parašius svorį, ūgį, išmatavimus, plaukų spalvą ir pan.) :)
0 0SAULE

man yra 13m. mano ugis yra 171cm. matmenys atitinka, esu fotogeniska ir grazi :) ar galeciau buti modelis, kad ir kitoje agenturoje :)
1 0

Sveiki. mano ugis apie 1,76 sveriu 55 kg ar tiksciau buti modeliu, draugai sako kad esu simpatiska ,grazi. kaip manot tiksciau? beje man 15 m. yra nors kiek sansu? sprendziant is foto .
0 0Tadas Vismantas

Tiktum.
1 0

Judita, tikrai tiktum!
0 0

aciu:)
2 0Judita

Sveiki. mano ugis apie 1,76 sveriu 55 kg ar tiksciau buti modeliu, draugai sako kad esu simpatiska ,grazi. kaip manot tiksciau? beje man 15 m.
0 0Erika

sveiki noreciau paklausti ar vyks kovo menesi modeliu atranka Rokiskyje , prasau atsakykite.
0 0Ingrida

sveiki, mano ugis 1,74m., sveriu 52kg. Deja turiu problemu su veido oda. Ar tokiu atveju yra tikimybe tapti modeliu?
1 0Laura

Laba diena kovo 16 bus atranka Jonavoje reikia kazka atsinesti? pvz maudimuku aukstakulnius?:) ar ateiti tiesiog paprastai?
0 0Ela Bela

na atsakykit jei glit c ar bus siemet atranka Rokiskyje?
0 0Ela Bela

norejau paklausti ar bus siemet modeliu atranka Rokiskyje, jeigu ji isvis vyks , o jei bus tai kada ?
0 0

Nemokant anglu imanoma tapti modeliu? jei kalbu rusu laisvai ir lietuviu laisvai.
Kuno linijos svoris ir visa kita atitinka modelio standartus. aciu
1 0Gintare

Mano ugis 180 o svoris 56 kg bet ruriu siek tiek problemu su oda. O ar randai yra labai blogai?
1 0???bg

sveiki, noreciau paklausti jeigu panele yra 170 cm. 14 metu. ir sveria 49 kg. ar ji turetu sansu buti modeliu???
modeliai atsirinkinejami is nuotrauku, ne is aprasymu, ;) prasome atsiusti nuotraukas.
0 0Jolita

labas. ka manote apie panele 1.74m, su matmenimis 82-70-90, 16 metu. Kokie sansai? : )
nieko negalime manyti nematydami nuotrauku ;)
0 0Gerda

sveiki. Ar galeciau tapti modeliu jei nesu labai auksta 167cm taciau turiu labai ilgas kojas sveriu 48kg ir manau pakankamai fotogeniska. Ilgi plaukai tamsus, zaliaake, turiu bamboj auskara ir ausyse nemazaj(bet ausyse gal netrugdo?) nesioju akinius man 17m. Prasau atsakykit:)
0 0

Aš esu 1.72 ir 48kg. Tinku.?;}
0 0

deja, bet Supermodels agenturoje - ne. atsiprasome.
0 0

o ko reikia tam kad tikciau? sansu nebeturiu?
0 0

ugio :)
1 0Kornelija Morkytė

Sveiki. Keleriems metams pasirašote kontraktus su modeliais? Nes teko girdėti, kad labai ilgam "prisirišate" merginas. :)
0 0

visus musu sutartys - 2 metams. o tai yra labai trumpas laiko tarpas modeliui.
1 0

Sveiki,ar kada turėjote merginą žemesnę ,nei 170?
ne. agentura iesko aukstesniu paneliu.
0 0Laura

Norėjau paklausti, ar imanoma būtų modeliu, ar nors reklamos personažu, jei panelė nešioja (stilingus) akinius? Būtini kontaktiniai lešiai?
akiniai nera priklijuoti prie veido. modeliams jie netrukdo. ;)
0 0Karolina

O ar šioje agentūroje reikia kažkiek mokėti?
Gavau kvietimą į ecma tačiau, paskaojo, jog už fotosesija 500LT.
Taip gali būti?
Kadangi, kiek skaičiau daugelis sako, jog taip tik kalbama.
Supermodels agenturoje modeliams, pasirasiusiems sutartis, niekas nekainuoja.
0 0Saule

Sveiki!Kaip prisijungti prie supermodel.lt? Kad matyti visus personazus?
niekaip. prisijungimus gauna tik klientai.
0 0Roberta

Sveiki, kai pasidarai fotosesija, ir kai nuotraukos buna ikeltos i interneta, kada gali tiketis uzsakymu? Ir ar gali buti taip, kad kitos agenturos "gyvena" vien is fotosesiju, kai merginos uz jas moka pinigus, bet galbut net netinka buti modeliais? Aciu uz atsakyma..
0 0

tarkim jums mergina tinka. po kiek laiko duodate jai pasirasyti sutarti?
Jei tikrai tinka kaip modelis, tai is karto.
1 0Jurgita.lt Svečias

Su Supermodels niekas negali ;)
0 0

neprasau atsakyti tiksliai, noreciau kad atsakytumet be jokiu uzuolanku :D kaip manote paziureja i foto esancias cia,:) tiesiog...del smalsumo. Dar kart aciu :)
0 0Tomas Tomašauskas

Prieš kelias savaites, gal truputi daugiau registravausi i "REKLAMOS PERSONAŽUS" bet atsakymo iki šiol dar jokio nesulaukiau. Ar aš galiu dar kažko tikėtis ar jau viskas ?
0 0

laba, kvailas klausimas, bet visgi ir man idomu ...paziurekite i mano foto...:D ir kaip Jus manote , ar tikciau jusu agenturai, man jau 3 kart skambino kviete atvykti, bet vis abejoju ka daryti. labai labai aciu is anksto uz nuosirdu atsakyma.
0 0Simona Klimaite

ok aciu labai :)
0 0Grazvidas Gapsys

hms..,nu as ir klausimeli uzduosiu.o man imanoma tapti modeliu?
0 0Simona Klimaite

rudieni jums siunciau nuotraukas, skambinot, saket, kad kaip ir tinku, tik reikia pasirodyt realiai. na tada as negalejau atvykti, taciau greitai jus darysit atranka mano mieste. ar verta eiti, jei mano apimtys yra siek tiek padidejusios (2-3 cm)?
0 0

o labai sunku tarp tų personažų patekti?
Ar apmokate bilietus ar benziną mergaitėms atvažiuojančioms į kastingus iš kitų miestų?
Mano Ūgis 170 ir mažiau, ar galiu būti modelis?

Mados industrija

2017 01 19

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18

Žurnale

Blykstė   2016 09 16

UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos