Ugnė Mikalajūnaitė
Susidraugauti Susisiekti
Tautos balsas (1456 peržiūros)
Atkakli, atsakinga ir spontaniška mergina. "Septynerius metus vaidinau teatre ir, manau, kad įgytą patirt... visas aprašymas »
 
 
 

Atsiliepimai apie First Baltic Models

Ugnė Mikalajūnaitė   2013 10 05 Skaityta: 5263
 
Apie First Baltic Models internete beveik neįmanoma rasti išsamesnės, tuo labiau - patikimos informacijos. Kažkada buvau sukūrusi diskusiją, buvo daug peržiūrų, bet nei vieno atsakymo...Tad norėčiau pasidalinti savo įspūdžiais apie šią agentūrą, kai lankiausi joje ir ką pavyko sužinoti. Gaila, kad nepavyksta to padaryti anonimiškai. Tačiau lauksiu ir jūsų atsiliepimų, ypač, kas ten dirba.

Prieš aplankydama šią agentūrą esu lankiusi kelias geras agentūras Vilniuje, todėl žinau, kaip vyksta apžiūros procesas. 

Visų pirma, tos agentūros darbuotoja (vardų nenorėčiau minėti) rado mane per Facebook'ą ir kvietė atvykti. Žinoma, sutikau, nes bandau plėsti savo akiratį kaip modelis, dar nepriklausantis jokiai agentūrai. Susisiekiau dar kartą, pranešiau, kurią dieną būsiu Vilniuje, bet tikslaus laiko nepaskyriau, nes nežinojau, kada atvyksiu (mat gyvenu toli). Tai ir buvo mano klaida, nes pamiršau vėliau pranešti, kada maždaug būsiu, nes dar turėjau kitų reikalų mieste, TAČIAU nesulaukiau iš agentūros didesnio susidomėjimo apie laiką, juk JIE turi man paskirti laiką, ar ne? 

Kai pagaliau buvau Vilniuje, paskambinau tai darbuotojai. Visų pirma mane nustebino jos atsiliepimas. Vietoj "klausau" ar "alio" išgirdau nepagarbų "NU?". Kur oficialumas? Tada paklausiau, ar už maždaug 30 min galėčiau pas juos atvykti. Man pasakė, kad ji neseniai išvykusi iš ofiso, nes manęs nesulaukė ir nebevažiuos ten. Bet juk aš neprašiau jos laukti. Beje, vien dėl jų atvažiavau. Na, žinoma, tai jau abiejų šalių nesusitarimas. Darbuotoja pasakė, kad susisieks su savo kolega ir jis mane priims, davė jo numerį ir liepė jam parašyti SMS. Parašiau tam darbuotojui, kas esu ir kad būsiu už 10 minučių. Dar vienas dalykas, kuris mane nustebino: atrašęs darbuotojas pasisveikino "Labutis!". Taip, suprantu, kad reikia elgtis draugiškai ir maloniai, bet, manau, vertėtų išlaikyti profesionalumą. Pagaliau atvykau į jų tinklapyje nurodytą adresą. Vieta tikrai nepanaši į kitų agentūrų lokacijas (pasižiūrėkite jų tinklapyje)... Darbuotojas paprašė laukti prie šalia esančios kavinės įėjimo. Stovėjau 20 minučių. Ant pastato nebuvo jokios nuorodos, kad agentūra ten yra. Prisiskambinti nepavyko, į sms neatsakė. Pagaliau sulaukiau darbuotojo ir jis mane palydėjo į ofisą. Suprantu, kad agentūra naujai įsikūrusi, daug nesitikėjau, bet buvau nemaloniai nustebinta. Ofisas buvo labai mažytis, netvarkingas. Vienas stalas, keletą kėdžių, ant sienos paprastu spausdintuvu ant paprasto popieriaus išspausdintos vienos merginos nuotraukos iš Kinijos, ant lentynų tikriausiai tuo pačiu spausdintuvu išspausdintos kitų merginų "kompozicinės kortelės", daugybę supakuotų kaklaraisčių dėžučių, kabykla su rūbais (kaip supratau, tai jų partnerių/rėmėjų inventorius...). Paaiškėjo, kad jo telefonas buvo išsikrovęs, todėl nesugebėjau prisiskambinti. Kaip ir kitur, reikėjo dar kartą užpildyti anketą ant lapelio. Šio jis visur ieškodamas ir knisdamasis kone 10 minučių nesugebėjo atrasti. Todėl jis mano informaciją užrašė ant kitos merginos anketos (kitoje pusėje). Persirengti bikinio nuėjau į mažyti gretimą kambariuką, kurio paskirtis nebuvo aiški, buvo bent lentyna, ūžė didžiuliai kopijavimo aparatai. Tada, kaip ir kitur, išmatavo, o ūgį pamatavo prie durų rėmo (ir viskas buvo ne tiksliai išmatuota). Darbuotojas pasakė, kad teks palaukti, kol pasikraus jo išmanusis telefonas, nes nepasiimė fotoparato ir kitaip negali  nufotografuoti manęs polaroidams.  Buvo tikrai labai nejauku tame kabinete sėdėti ir laukti, žinoma, persimetėme keliais žodžiais, uždavinėjau klausimus ir t.t. Sakė, kad pas juos merginoms puikiai sekasi, daugelis išvyksta į Aziją ir t.t. Tačiau svetainėje yra naujienos tik apie vienos merginos darbą (tos pačios, kurios nuotraukos buvo ant sienos). Galiausiai jis išėjo pažiūrėti, kaip laikosi jo telefonas, mat jis buvo kažkur kitur. Vėl teko laukti apie 10-15 minučių. Pagaliau, galėjome daryti polaroidus... to pastato koriduriuje. Norėjau kuo greičiau iš ten dingti. Laime, ėjau ne viena, tad buvo kiek drasiau...

Po dviejų dienų man paskambino mergina, kuri mane iš pat pradžių ir kvietė. Pasakė, kad patikau, paaiškino, kaip viskas vyksta. TAČIAU, prieš tai turėjau kuo greičiau pasidaryti fotosesiją, kurią daro jie patys studijoje už 300 Lt, mat be to, jie nagali man surasti darbo. Paprašiau, kad jie man atsiųstų sutartį, kad iš karto man būtų viskas aišku. Sutartis iš pažiūros normali, 3 metams. Į mano kilusius klausimus atsakymus gavau, nors į kai kuriuos nelabai išsamiai. Buvo keletą nemalonių punktų, bet apskritai viskas atrodė gerai... 

Nusprendžiau su šia agentūra nebendradarbiauti. Gal iš tiesų tai buvo mano paskutinis bendradarbiavimo pasiūlymas iš Lietuvos agentūrų, bet tiesiog agentūra visiškai neteikė pasitikėjimo ir viskas buvo per daug greitai. 

Be šitos patirties man pavyko sužinoti, kad First Baltic Models nuo pat jų darbo pradžios įgavo prastą reputaciją dėl pavadinimo (panašumas su Baltic Model Management), taip pat dėl to turi finansinių problemų. Keletą merginų 3 mėnesiams išsiuntė į Aziją. Be to, jie siūlo bendradarbiauti merginoms iš kitų Lietuvos modelių agentūrų, kitaip tariant - jas "pavogti". 

Tikiuosi, kad kam nors visa tai pasirodys naudinga ir gal atsiras kitų, kurie pasipasakos. Man ypač įdomu to sulaukti iš tų, kas iš tiesų ten dirba. :) 
 
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
0 0Cenbachanlu Cenbachanlu
 
[b]hehermes belt


hermes birkin.


0 0Cenbachanlu Cenbachanlu
 
  • hermes belts for women
  • hermes bags
  • hermes online storeHermes Lindy : cheap hermes bag, cheap hermes bag,cheap hermes,


US Dollar
Euro
GB Pound
Canadian Dollar
Australian Dollar
Jappen Yen
Norske Krone
Swedish Krone
Danish Krone
CNY  Hermes Constance

   Hermes Faux Crocodile

  Hermes 2013

  Hermes Bangle

  Hermes Birkin

  Hermes Card Case

  Hermes Evelyne III

  Hermes Fish Stripe

  Hermes Garden Party

  Hermes Jypsiere

  Hermes Kelly

  Hermes Lindy

  Hermes Passport Holder

  Hermes Picotin Herpicot

  Hermes Scarf

  Hermes Steve Clemence

  Hermes Victoria

  Hermes Wallets


  Hermes Lindy
Filter Results by:
Items starting with ...
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Hermes Lindy Handbag Beige

$263.74  $237.00
Save: 10% off


Hermes Lindy Handbag Blue

$296.03  $237.00
Save: 20% off


Hermes Lindy Handbag Dark Blue

$254.97  $239.00
Save: 6% offHermes Lindy Handbag Green

$288.65  $238.00
Save: 18% off


Hermes Lindy Handbag Grey

$296.45  $238.00
Save: 20% off


Hermes Lindy Handbag Maroon

$281.45  $239.00
Save: 15% offHermes Lindy Handbag Mazarine

$262.08  $238.00
Save: 9% off


Hermes Lindy Handbag Orange

$268.41  $239.00
Save: 11% off


Hermes Lindy Handbag Peach

$272.95  $237.00
Save: 13% offHermes Lindy Handbag Purple

$290.22  $239.00
Save: 18% off


Hermes Lindy Handbag Red

$258.32  $237.00
Save: 8% off


Hermes Lindy Handbag White

$251.65  $237.00
Save: 6% offHermes Lindy Handbag White

$286.09  $237.00
Save: 17% off


Hermes Lindy Handbag Yellow

$253.58  $238.00
Save: 6% off


Hermes Lindy Sienna

$292.11  $239.00
Save: 18% offhermes belt


hermes birkin.
women blog

women

About hermesbags.top blog
3 2Mimi
 
Sveikos, jau kuris laikas priklausau šiai agentūrai, kai atvykau pirmą kartą agenūros darbuotojai pasirodė tikrai malonūs, davė kelis naudingus patarimus, patarė kaip pagražinti kūno formas, nes kiek per dideli išmatavai buvo. Tada kvietė mane į kastingus, per viena iš jų bendavau su vienu modeliu iš agentūros Vesta, ji man papasakojo, kaip kaip agnetūra išpildė jos svajonę, ir tada radau štai ką:http://www.sekunde.lt/gyvenimas/netiketa-likimo-dovana o jos amžius berods didesnis už 23 metus. Bėje, neseniai gavau pasiūlymą, keliauti į Milaną, labai laukiu.
2 3Susiduriau
 
Teko su jais susidurti ir man.Nenoriu komentuoti su vardu, nes nežinai ko po to iš jų sulauksiu... Labai nepatikimi žmonės. Mane facebooke į agentūrą pasikvietė alia buvęs modelis Veronika Malyško. Bendravimas jos vaikiškas, nemalonus, labai neprofesionalus. Tai dingsta, tai atsiranda, tai dirba, tai ne. Vėliau pabendravau su kitais modeliais, kurie su jais jau turėjo reikalų, jos papasakojo daugiau įdomybių apie First baltic. Nevykusios fotosesijos, netvarka, negražus Veronikos ir kito darbuotojo bendravimas. Žodžiu, nepasitikėkite. Būkite atsargios,mergaitės, nes jie pažada aukso kalnus, bet dirbti dar nelabai moka.
4 0Feja
 
Bendravimas ju keistas, nuotraukos nekokybiskos, pinigai nerealus, niekas neatitinka kokybes. taskas
1 0TO Jiji
 
Jeigu jusu dukra tikrai nori buti modeliu ir nori sieti ateiti su siuo dalyku tikrai siulyciau eiti i normalias ir gerai zinomas agenturas. Nepatarciau moketi uz fotosesija 350 litu kuri tikrai nera profesionali, jie bando kuo greiciau tave sugundyti pasidaryti fotosesija tam akd jiems atitektu pinigeliu o kai pasidarai visiskai tave pameta. Taip, kelios merginos yra issiustos i indija, viena lyg new york'e bet nezinau kaip ir kiek su tom merginom si agentura bendrauja kai jas issiuncia ten.
0 0Jiji
 
as pasimetusi ,mano dukra uzsidege eiti i sia agentura ,zmones padekite ,nujauciu kazka negera
0 0IIII
 
nesuprantu si agentura dar egzistuoja ar jau nebe? nera nei jokiu naujienu ju svetaineje bei facenooke ir jau kelis menesius nepasipildo modeliai...
3 0Modelis
 
Sveiko merginos, as su sia agntura tik puse metu bet nieko gero apie ja pasakyti negaliu, padariau didziausia klaida pasirasius su jais sutarti dabar per teisma bandau nutraukti. Jie yra labai nesaziningi ir nekvalifikuoti zmones.Nezino kaip turi elgtis rimta agentura ir jiem nusispjaut ar modeliui sekasi ar ne, isiuncia i svetima sali ir sako dabar tu ju reikalas ir daro tegu su tavim ka nori. MERGINOS IR VAIKINAI JEI RIMTAI NORIT BUTI MODELIAIS NEPRASIDEKIT SU JAIS TIK LAIKA SVAISTYSIT IR NERVUS BEI SAVO PINIGUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4 0Karocia
 
Na o as papildysiu LALA ir papasakosiu apie kraupų vaizdelį kurį išvydau sumokėjusi 350 litų už fotosesiją.
Visų pirma agentūroje dirba tik du žmonės (kiek supratau) modelis ir vaikinas. Jie abu atlieka fotosesijas. Suprantu, kad fotografu gali būti tie žmonės kurie netgi nėra baigę tam tikrų fotografijos mokslų, bet už 350 litų tikėjausi daugiau profesionalumo. Fotoaparatas buvo lygiai toks pats su kuriuo man darė pol'us. Bet tai dar nebuvo pats prasčiausias dalykas. Fotostudija - tragiška. Visur purvina, daug dulkių. Pasodino mane į kažkokią purviną kėdę ir makiažą darė ta pati mergina kuri ir fotografavo. Tai ar ji visažistė ar fotografė? Plaukų išvis nelietė. Dar paprašė pačiai pasidažyti pieštuku akis nes mat pati kitiem žmonėm daryti to nemoką. Bet juk aš jum sumokėjau tuos pinigus. Negana to dar teko sedėti šalia šiūklšlių maišo tol kol darė man tą "profesionalų" makiažą. Pritariu "LALA" manau vadovai privalo labiau domėtis savo darbu.
2 0LALA
 
Istikruju ten labai viskas idomiai yra. Suprantu kad tik 2m agentura egzistuoja bet zmogus kitaip sakant VADOVAI negali apsitvarkyti savo mazo ofisiuko. Kai ateini istikruju kraupu pasidaro. Lapai belenkaip ismetyti, kopijavimo aparatas neveikia, tad sutarti reikia paciai spausdintis namie ir jiem atnesti, matuoja ugi prie duru staktos, fotografuoja kolidoriuje kur vaiksto kitu firmu darbuotojai. Tikrai labai nejauku. Persirengimo kambarys isviso tragedija, guli kazkoks atsarginis maudimukas kuriuo galima merginai apsirengti jeigu ji pamirsta atsivezti savaji, bet KAS NORETU RENGTIS KAZKIENO KITO MAUDIMUKA?!!! Siuksliu deze perpildyta stovi persirengimo kambario kampe, atrodo jog niekad siuksles nebuvo isnestos. O toks jausmas kad jiems rupi merginos tol kol padaro jom fotosesija ir gauna pinigelius (net nepradesiu kalbeti apie fotostudijos stovi. uz 350 lt tikrau laukiau grazios ir sutvarkytos studijos su make-up specialistais, bet cia jau kita tema) na o kai viska gauna tada ta mergina pameta ir neduoda jokiu pasiulymu. Pinigai kaip i sikna sugrusti buna nes net kartais ir nuotrauku is fotosesiju negauni, reikia eiti ir kopijuoti is ju tinklalapio. Manau vadovai turi labiau dometis ir labiau buti atsidave jeigu sugalvoja uzsiimti tokiu darbu.
4 0Nekvailiokit
 
baikit panos,neikit į tokias agentūras. cmon, jokia agentūra neima pinigų už fotosesijas. O matėt kokio lygio tų first balticų fotosesijos padarytos? TRAGIŠKOS. neikit mergaitės, būkit protingos.
0 0To "Modelis"
 
Kaip jie tave santazuoja? Prasyciau papasakoti savo istorija issamiau, nes tai jau yra nusikalstama veikla.
3 0Modelis
 
Sveiki, su šios agentūros modelis. Merginos, nedarykit klaidos, nesusidėkit su šia agentūra!! Dėl neaiškių priežasčių agentūra mane šantažuoja, peikia, smerkia. Labai gailiuosi, kad eidama į šią agentūrą beveik nesitariau su šeima, o viską dariau pati...
1 1Ieva
 
First baltic models ir baltic models management skiriasi?
0 0Karolina
 
Ši agentūra tikra kvailystė.
3 2Hmmm
 
Nereikia visko taip sureiksminti. Is pat pradziu zmogus atsilepe sakydamas "Nu?" tau buvo blogai, tada kitas zmogus pasake "Labutis" ir tau vel blogai. Yra tokiu zmoniu, kad ir ka bedarytum niekaip neitiksi. Tai ateiciai tau patariu tokiu dalyku nesureiksminti. Antra, si agentura yra nauja. Ji leidzia ne vien tik tobulu ismatavimu merginom bandyti modeliauti bet ir bando "prakisti" tas, kuriom dar reiktu ties savimi padirbeti. Taigi nors ir galbut vizualiai ji neatrodo tobulai, taciau tikrai bendradarbiauja ir maloniai padeda visom merginom.Kadangi si agentura gyvuoja tik 2 metus, manau ir durnam aisku, kad per 2 metus nesusikursi begalo didelio vardo, nepasidarysi A klases interjero, viskam reikia laiko. Jeigu taip nori ir tau taip nepatinka gali tiesiog eiti i jau zinomas ir labai garsias agenturas, bet pasiziuresim kaip ten tave priims. :) Sekmes su modeliavimu!!
3 0G.S.
 
Labas, gavau pasiūlymą atvykti į jų studiją, taip pat peržiūrai, perskaičius Tavo įspūdžius, labai susimąsčiau ar man ten vykti.. Džiaugiuosi, kad pranešei kokia ten padėtis.
Nejaugi nieko? O gal apie kitas jaunas agentūras turit atsiliepimų?
 
 
 

Mados industrija

Modeliai   2017 01 19
Kaip išsirinkti geriausią modelių agentūrą?1
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
Sodriai žalios lūpos - už ar prieš?3
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
Drąsios, unikalios ir žaismingos: rankinės iš LEGO kaladėlių
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
Fotografijų paroda "Portretas"
 
 
 
 
Modeliai | Agentūros | Fotografai | Dizaineriai | Mados profesionalai | Skaitytojai
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2018 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos