Jurgita.lt Svečias
Tapti skaitytoju Susisiekti
Tautos balsas (3837 peržiūros)
 
 
 

DISKUSIJA APIE TAI KAIP NEREIKTŪ DARYTI

Jurgita.lt Svečias      2015 05 26 Skaityta: 1098
 
PAGALVOKIME..
Kodėl buvo pasirinkta tokia o ne kitokia diskusijos tema 
 
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
"Dfghsgsdgfw Klzfdxjgkjerkgadsg" jeigu teisingai suprantu, tai viskas ką suGebėjai parašyti. Tuomet Su DidelIu liūdesiu tenka konstatuoti, kad situacija yra gerokai blogesnė nei buvo manyta.
Visuomet gali būti Galvojama, kad Gali būti prastai, bet kad taip galvoti, nesigalvoja. Peršasi, o galbūt knibžda viena vienintelė mintis: teks pasitikrint, kur ir kaip čia kitas gerokai sunkesnis, sudėtingesnis ir kas be ko arba be nieko klausimas. Tad pabaigai norisi palinkėti Suprasti, kad Dažniausiai bent kiek normalūs žmonės rašo daugiau, na kartais mažiau rišlų teksta. Kaip mes matome kolkas: rišlumo nedauG.
0 0Dfghsgsdgfw Klzfdxjgkjerkgadsg
 
Matau, kad Galvoji, Su didele didele meile linkiu rasti drąsos nors ką nors parašyti, nes , nebloGai pažįstu 1 rimtą Veikėją, kuris stipriai Darbuojasi tokioje firmelėje..
Pavadinimas lygtai Juoodi Darbeliai. Ai o Vardas Darius. Tai jeigu taip atsitiktū, kad Jam tektū Tavęs ieškoti, būtų taip, kap būtų, nes niekada nebūna taip, kad kažko kažkas nerastū, tačiau Blaiviai mąstant tokie visokie veiksmai, kuomet kažkas kažko turi ieškoti, prie Gero nepriveda..
 
 
 

Mados industrija

Modeliai   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2017 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos