Dizaineriai
Tapti skaitytoju
Mados industrija ->Dizaineriai
Naujienos apie Lietuvos dizainerius. Rubrika apima įvairių rūšių dizainerius: mados dizainerius, papuošalų dizainerius, interjero dizainerius ir kitus dizaino specialistus.
 
 

Dizainerė Kristina Sviderskaitė pristatys mini kolekciją „Jungtukai“

Dizaineriai   Dizaineriai   Dizaineriai   2012 12 06
 
 
Nurimus garsių dizainerių kolekcijų šurmuliui, penktadienio vakarą Decolte parduotuvė Vilniaus senamiestyje kviečia susipažinti su nauja ir labai talentinga drabužių dizainere – Kristina Sviderskaite. Žiemos kolekciją pristatanti dizainerė, studijuojanti kostiumo dizainą Vilniaus dailės akademijoje, prasitaria, kad jai tai yra didelis žingsnis į priekį.

Parodyti darbus viešai yra kiekvieno naujoko svajonė ir didelis įsipareigojimas. Tikriausiai mažai kas patikėtų, jog visa kolekcija yra sukurta VDA bendrabutyje, tačiau, manau, kad pradžia tokia ir turi būti.

"Viską konstruoju, siuvu ir kuriu savo rankomis. Ir visi rūbai yra vienetiniai, antro tokio pačio tikrai nėra", - pasakoja Kristina.

Naujoji kolekcija Jungtukai sukurta koliažo ir dėlionės principu, kurioje vyraujantys pilki tonai susitiks su netikėtais ryškiais akcentais.

"Kolekcijos nuotaiką apibūdinu vienu sakiniu. Pilka siena netikėtai pamato P. Mondrianą. Visiems rūbams daviau nedidelę vitaminų injekciją - skaisčiai raudonos, ryškiai salotinės, sintetinės oranžinės akcentus. Tai tik mažos detalės, kurios man asocijuojasi su gera nuotaika ir energija", - juokiasi dizainerė.

Kristinos Sviderskaitės rūbai Decolte parduotuvėje bus iškabinti penktadienį, gruodžio 7 dieną nuo 19 valandos. Dizainerė žada, kad kolekcijos kainos bus nedidelės, vienetiniai kūriniai kainuos apie 300 - 400Lt.

Nuotraukos Gedvilės ir Gretos
Modelis Dominika Landyreva

infashion.LT info
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Dizainerė Kristina Sviderskaitė pristatys mini kolekciją „Jungtukai“
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Dizaineriai   2013 05 24
Dizaineriai   2012 12 18
Mados industrija   2012 12 12
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos