Dizaineriai
Tapti skaitytoju
Mados industrija ->Dizaineriai
Naujienos apie Lietuvos dizainerius. Rubrika apima įvairių rūšių dizainerius: mados dizainerius, papuošalų dizainerius, interjero dizainerius ir kitus dizaino specialistus.
 
 

Dizainerio Roberto Kalinkino šou užkulisiai

Dizaineriai   Dizaineriai   Dizaineriai   2012 10 13
 
 
Iki dizainerio Roberto Kalinkino debiutinio šou likus vos keliolikai valandų, „Siemens” arenoje buvo ramu – niekas nešūkavo, nebėgiojo. Scena laukė žiūrovų, o pats dizaineris tik kruopščiai patikrindavo kiekvieną salės, užkulisių, BMW klubo foje kampą – kad viskas stovėtų, kaip jis planavo.

„Prieš renginį svečiams paruošėme ne vieną įdomų vaizdą bei veiksmą. Tačiau viso renginio ašis – užkulisiai, kurio, deja, pašalinės akys matyti negali. Tai – tarsi atskiras pasaulis, dar vienas spektaklis. Iš viso prieš ir per renginį čia dirba per 200 žmonių – modeliai, kirpėjai, visažistai, asistentai, koordinatoriai. Ir viskas dėl poros valandų – tačiau į tas valandas bus sudėta visa mūsų grožio, estetikos ir unikalumo vizija”, - sakė R. Kalinkino žmona ir kūrybos partnerė Agnė Kalinkina.

Už užkulisių modelius pasirodymui rikiavo pats choreografas Gytis Ivanauskas. Modelių šukuosenomis rūpinosi plaukų meistras Valerijus Gigievič su „Uff” salono komanda, o makiažo tendencijas įgyvendino garsi visažistė Inga Raslanaitė.

Muzikantas Leonas Somovas specialiai kolekcijos pristatymui paruošė originalų garso takelį, o artėjant renginio finalui svečių laukė ir jo gyvas pasirodymas kartu su atlikėja Jazzu.

R. Kalinkino kolekcijoje buvo ne tik vakarinių ar sceninių suknelių, bet ir rūbų, už kuriuos jį pamėgo klientai – puikiai tinkančių kasdieniam nešiojimui. Taip pat ir keletas naujienų, kurios, pasak dizainerio, pakeis įprastą požiūrį į tam tikrus aksesuarus. Nors buvo pristatyta 2013 metų pavasario / vasaros kolekcija, į renginį susirinkę žiūrovai specialioje vienos dienos parduotuvėje (angl. Pop-up Shop) galėjo apžiūrėti ir įsigyti rudens sezono drabužių – bestseleriais tapusių šiltų paltų, švarkų ar suknelių.


Nuotraukos Andrey Motorichev.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Dizainerio Roberto Kalinkino šou užkulisiai
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Dizaineriai   2013 05 24
Dizaineriai   2012 12 18
Mados industrija   2012 12 12
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos