Dizaineriai
Tapti skaitytoju
Mados industrija ->Dizaineriai
Naujienos apie Lietuvos dizainerius. Rubrika apima įvairių rūšių dizainerius: mados dizainerius, papuošalų dizainerius, interjero dizainerius ir kitus dizaino specialistus.
 
 

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus – apie vaikus ir išmaniuosius telefonus

Dizaineriai   Dizaineriai   Dizaineriai   2012 11 16
 
 
Praėjusį savaitgalį sumušęs rekordą – prekybos centre praleidęs daugiausia laiko per visą savo gyvenimą – dizaineris Aleksandras Pogrebnojus sako, kad neįprasta matyti, jog išmaniaisiais telefonais vaikai domisi dar labiau nei jų tėvai.

A. Pogrebnojus praėjusį savaitgalį dalyvaudamas kūrybinėse dirbtuvėse „Galaxy Note II“ studijoje pastebėjo, kad jauniausi vartotojai išmaniuosiuose telefonuose pirmiausia ieško žaidimų, o ne kūrybiškumą lavinančių programų.

„Telefone vaikai pirmiausiai ieško žaidimų, kuriuos gali žaisti ištisas valandas. Tačiau didžioji dalis tų žaidimų tėra tik galimybė užimti vaiko laiką, o ne lavinti meninius įgūdžius“, – sakė dizaineris.

Pasak A. Pogrebnojaus, technologijos turi tarnauti mums, bet ne priešingai: „Tėvų išmanieji telefonai galėtų padėti ugdyti vaiko kūrybiškumą ir jį lavinti. Kaip? Tėvai, leisdami naudotis savo prietaisais, turėtų padėti mažiesiems atsirinkti turinį.“

„Bendraudamas su vaikais pastebėjau, kad parodžius „Galaxy Note II“ telefone ne tik žaidimus, bet ir kitas funkcijas, pavyzdžiui, piešimo su rašikliu „S Pen“, fotografavimo, nuotraukų karpymo ir spalvinimo, dalis vaikų antrą kartą nebejungė įdiegtų žaidimų. Vadinasi, vaikus galime sudominti ir turiningesne veikla. O jeigu kūrybiniame procese dalyvautų ir tėvai, galėtume užauginti moderniųjų Čiurlionių kartą“, – atviravo A. Pogrebnojus.

Dizainerio nuomone, greta tikrų pieštukų, dažų ar žirklių, išmaniųjų telefonų programos taip pat gali padėti lavinti kūrybinius sugebėjimus bei vaizduotę, ir tai atlikti geriau nei didžioji dalis žaidimų.

Šį savaitgalį „Galaxy Note II“ studijos kūrybinėse dirbtuvėse, įkurtose prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, lankysis teatro, kino ir televizijos aktorius Audrius Bružas bei kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas, žinomas kaip Makalius. Penktadienį ir sekmadienį Makalius pristatys, kaip kūrybiškai ir įdomiai išmaniuoju telefonu įamžinti kelionių įspūdžius, o šeštadienį Audrius Bružas fotografuos improvizacines scenas su lankytojais.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus – apie vaikus ir išmaniuosius telefonus
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Dizaineriai   2013 05 24
Dizaineriai   2012 12 18
Mados industrija   2012 12 12
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos