Dizaineriai
Tapti skaitytoju
Mados industrija ->Dizaineriai
Naujienos apie Lietuvos dizainerius. Rubrika apima įvairių rūšių dizainerius: mados dizainerius, papuošalų dizainerius, interjero dizainerius ir kitus dizaino specialistus.
 
 

GUCCI MUSEO: nepavaldūs laikui...

Dizaineriai   Dizaineriai   Dizaineriai   2012 11 17
 
 
Tai buvo 1921-ieji, kai Guccio Gucci isteigė kompaniją ir duris atvėrė pirmoji jo parduotuvė Florencijoje, su svajone, vizija ir vertybėmis, gyvuojančiomis iki šių dienų ir toliau įkvepianti mados namus kūrybai. Naujasis Gucci kūrybos direktorės Frida Giannini kūrinys saulės akiniai - GUCCI MUSEO - tobulai atspindi “Forever Now” mados namų filosofiją.

Taigi, Gucci didžiuojasi galėdami pristatyti naujus saulės akinius, dedikuotus Gucci Museo. O ta proga mes ne tik pristatome naujuosius akinius, bet ir siūlome mini foto-ekskursiją po didįjį GUCCI MUSEO – Florencijoje esančio GUCCI muziejaus sales su įspūdingomis GUCCI daiktų kolekcijomis.

Akiniai GUCCI Museo

Šie elegantiški saulės akiniai įkūnija nesenstantį, tačiau šiuolaikišką dizainą, atspindintį mados namų meistrų rankų darbą kartu su tradicijomis ir inovacija.

Metalinių kojelių vidinėje pusėje minkšto acetato kvadrato formos simbolis atspindi ikoninį mados namų Deimantinį raštą, tuo tarpu išorėje puikuojasi graviruotas Gucci logotipas.

Šis modelis yra pristatomas juodos spalvos ir tamsaus rutenio kojelėmis, derinamas su pilkšvais lęšiais užtikrinčiais aukštos kokybės matomumą, kurie subtiliai personalizuoti “GUCCI Museo” logotipu.

Išskirtinį akinių įpakavimą sudaro pilkos spalvos dėklas su dėžute pažymėti GUCCI mados namų logotipu, taip pat Gucci Museo aukso spalvos simboliu.

Saulės akinius (GG 3611/n/s) galima įsigyti Gucci boutique visame pasaulyje ir www.gucci.com nuo 2013 sausio mėn.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: GUCCI MUSEO: nepavaldūs laikui...
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Dizaineriai   2013 05 24
Dizaineriai   2012 12 18
Mados industrija   2012 12 12
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos