Dizaineriai
Tapti skaitytoju
Mados industrija ->Dizaineriai
Naujienos apie Lietuvos dizainerius. Rubrika apima įvairių rūšių dizainerius: mados dizainerius, papuošalų dizainerius, interjero dizainerius ir kitus dizaino specialistus.
 
 

Juozas Statkevičius Haute Couture pavasaris/vasara 2013

Dizaineriai   Dizaineriai   Dizaineriai   2012 11 07
 
 
Šį kartą Juozas buvo kitoks. Kai daugelis pasaulio dizainerių šiemet sugrįžo į baroką, Juozas sugrįžo dar toliau – į renesansą. Rafinuotus laikus su mažutėmis baltomis renesansinėmis apykaklėmis, asketiška erotika ir donkichotiškomis manieromis.

Pradėjęs kosminėmis tendencijomis, blizgančiomis taip pat ryškiai kaip jo penktą gimtadienį švenčiantys kvepalų buteliukai, dvelkiantys tamsiu, komplikuotu smilkalų aromatu, Juozas nulėkė stipriai atgal į praeitį.

Ant podiumo jis paleido tikrus XXI-ojo amžiaus pasipūtusius batuotus katinus su kulniukais ir kuklias renesanso damas su žemapadžiais smailianosiais batukais. Ir nieko čia labai keisto, nes šį kartą Juozą įkėpė garsaus italų renesanso tapytojo Giovanni Battista Moroni paveikslas „Tagliapanni“ („Siuvėjas“), kurį Juozas pamatė kabantį Londono Nacionalinėje galerijoje.

Taip gimė visa linija renesanso įkvėptų modelių, su renesansinio kostiumo detalėmis, venecijiečių tapybą primenančiomis spalvomis, ir žinoma, de Grisogono deimantais bei šių dienų mados tendencijomis, tokiomis kaip – oversize formų švarkai ir įvairiai apdirbta oda. Buvo net ir įspūdingų print‘ų pavyzdys – visus kūno audinius eksponuojantis kostiumas, kurį demonstravo legendinių prancūzų mados namų „Hermes“ veidas – barzdotasis Benjaminas Dukhanas, atrastas paties Jeano Paulo Gaultier.

Po Dukhano pasirodymo sekusi tamsi, metalizuota ir ryškiai blizganti Juozo„kosminė“ linija, šiek tiek priminė kosminės temos klasiko – dizainerio Paco Rabanne braižą, o milžiniškos podiumo dekoracijos – Juozo Statkevičiaus Eau de Parfum buteliukai, nukėlė keliais metais atgal į Paryžiaus Grand Palais rūmus, kuriuose Karlas Lagerfeldas taip pat buvo sustatęs milžiniškus kvepalų buteliukus. Tik ten buvo „Chanel“. O Juozas yra Juozas, ir jo panašumas su Karlu Lagerfeldu tėra toks, kad kiekvienais metais, jis padaro pačius įspūdingiausius mados šou be konkurencijos. Visai kaip ir Karlas.

Nuotraukos Gretos Griniūtės
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Juozas Statkevičius Haute Couture pavasaris/vasara 2013
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Dizaineriai   2013 05 24
Dizaineriai   2012 12 18
Mados industrija   2012 12 12
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2020 04 10
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos