Dizaineriai
Tapti skaitytoju
Mados industrija ->Dizaineriai
Naujienos apie Lietuvos dizainerius. Rubrika apima įvairių rūšių dizainerius: mados dizainerius, papuošalų dizainerius, interjero dizainerius ir kitus dizaino specialistus.
 
 

Kolekcija "Sepia" pro fotografės Redos Mickevičiūtės objektyvą

Dizaineriai   Dizaineriai   Dizaineriai   2012 08 09
 
 
Origamių įkvėpta mados dizainerės Lauros Dailidėnienės kolekcija „Sepia“ pagaliau turi savo albumą – „lookbook’ą“. Jį kūrė fotografė Reda Mickevičiūtė kartu su visažiste Ugne Ežerinskaite ir, žinoma, Laura bei Viktoru Dailidėnais. O štai origami dekoracijų autore netikėtai tapo – viena žymiausių Lietuvos mados bloger’ių – Kristina Mikalauskaitė aka Stilinga musė (www.stilingamuse.lt).

Naujojo „lookbook’o“ modeliu buvo pasirinktas šviežiai „iškeptas“ modelis – Nida Kazickaitė iš „Supermodels“ agentūros. Dar visai jauna, bet labai perspektyvi manekenė fotografavosi kartu su labiau patyrusia kolege, modeliu Gabija Varnaite.

Kolekcija "Sepia" F/W 2012-2013

Tai kolekcija įkvėpta nespalvotos sepijos fotografijos ir origamio. „Sepia – tai rudo, rusvo atspalvio nuotraukos ar piešiniai, įkvėpę mano kolekciją spalviškai, o formą pasirinkau – origamio, tai yra aštrius kampus, netradicinius kirpimus ir įdomias konstrukcijas,“ – pasakoja dizainerė Laura Dailidėnienė. – Iš origamio išlankstyto lankstinio (pelėdos) buvo sukurtas margas audinio raštas, su atsikartojančiais pelėdžiukais. Kitaip tariant: kieta forma minkštoje šviesoje. Tokia mano kolekcijos koncepcija“.

Ši kolekcija pirmą kartą buvo pristatyta per šių metų „Mados infekciją“ ir buvo gausiai nuplota žiūrovų. Išties didelis pasisekimas, nes po to buvo nupirkti beveik visi kolekcijos modeliai. Dabar laukiame tęsinio. O koks jis bus žino tik pati dizainerė...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kolekcija "Sepia" pro fotografės Redos Mickevičiūtės objektyvą
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Dizaineriai   2013 05 24
Dizaineriai   2012 12 18
Mados industrija   2012 12 12
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos