Dizaineriai
Tapti skaitytoju
Mados industrija ->Dizaineriai
Naujienos apie Lietuvos dizainerius. Rubrika apima įvairių rūšių dizainerius: mados dizainerius, papuošalų dizainerius, interjero dizainerius ir kitus dizaino specialistus.
 
 

Robertas Kalinkinas: „Žiemos šventės – nuostabi proga rengtis ryškiau”

Dizaineriai   Dizaineriai   Dizaineriai   2012 12 18
 
 
Praeitą savaitę dizaineris Robertas Kalinkinas surengė šventinę fotosesiją, į kurios užkulisius patekti galėjo kiekvienas norintis. Fotosesijoje dalyvavę modeliai, tarp kurių buvo ir TV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė bei Mis Lietuva 2008 Gabrielė Martirosianaitė, demonstravo šventiniam periodui tinkamus rūbų ir įvaizdžio derinius – nekasdieniškas sukneles, ryškesnes detales, šmaikščias šukuosenas. 
 
„Fotosesija vyko prekybos centre „Mada“ esančioje Audinių galerijoje. Manau, kaip ir daugelis dizainerių, turiu neišsenkantį potraukį medžiagoms, audinių faktūroms, tad suguldyti vilnos ar šilko rulonai man – idealus fonas,”- apie renginio užkulisius pasakojo dizaineris. 
 
Audinių galerija pasirinkta neatsitiktinai – būtent iš čia atkeliavo dauguma dizainerio pavasario/vasaros kolekcijos audinių. Robertas sako itin vertinąs darbą su Lietuvos gamintojais ir norįs toliau tęsti bendradarbiavimą su lietuviškos tekstilės pramonininkais: „Be galo didžiuojuosi, kai tenka siųsti užsakytą rūbą į užsienį, o aš galiu uždėti etiketę „Made in Lithuania”.

Į pačios fotosesijos užkulisius buvo pakviesti ir žurnalistai, ją galėjo stebėti ir prekybos centro lankytojai. „Taip retai kas daro, nes nuotraukų ar video atsiradimo ištakos dažniausiai neviešinamos. Viens du – ir yra rezultatas, tačiau retas pašalinis žmogus žino, koks juodas darbas yra nuotraukų gamybos procesas”, - užkulisių veiksmą išduoda R. Kalinkinas. 
 
Vidury vienos parduotuvės išvertęs maišą dirbtinio sniego, Robertas Kalinkinas juokiasi, kad už šį norą atidirbo su kaupu: „Pats išpyliau, pats ir rinkau, po kruopelę. O tų kruopelių pasiutusiai daug buvo. Rūbus teko „iššukuoti” lipnios juostos rulonėliu.” 
 
Plaukų stilių kūręs žinomas kirpimo meistras Valerij Gigevič šįkart parinko žaismingas šukuosenas: kaspinus iš plaukų, asimetrišką „ponytail” tipažą: „Susukti holivudines garbanas paprasta, bet taip nuobodu – norėjome parodyti, kad per šventes irgi galima savo stiliui suteikti šarmo, netikėtumo, linksmos autoironijos”. 
 
R. Kalinkinas idėją susumuoja lakoniškai: „Visa ši nuotrauka kalba apie gerą nuotaiką, pasižaidimą su savo išvaizda, įvaizdžiu – kol esi jaunas, gali sau leisti daugiau ir to nereiktų bijoti. Jei per Naujuosius aprangos kodas neįpareigoja, tuomet atsipalaiduokite ir pasidžiaukite! Kita vertus, tai gera proga pasipuošti, švęsti ir tuo mėgautis. Šią naktį niūrius kasdienius apdarus palikite namie.”
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Robertas Kalinkinas: „Žiemos šventės – nuostabi proga rengtis ryškiau”
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Dizaineriai   2013 05 24
Mados industrija   2012 12 12
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos