D-Max
Tapti skaitytoju Susisiekti
Mados industrija ->Modelių agentūros (5935 peržiūros)
Už neteisėtą veiklą, bei kitų agentūrų šmeižimą, D-Max Models modelių Agentūrai yra uždrausta veiklą vykdyti Lietuvoje.. Prekinis Ženklas D-Max models antstolių areštuotas, atimtas ir perduotas agentūrai Supermodels..
 
 

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl D-Max Management agentūros veiksmų

Modelių agentūros   D-Max   2009 09 17
 
 
Taip ir nesumokejusi skolų, D-max Modelių agentūra ir toliau stengiasi vykdyti neleistiną veiklą Lietuvoje. Nelegaliai platindama skrajutes, bei kabindama plakatus su savivaldybėmis nesuderintose vietose, modelių agentūra D-max toliau traukia teisėsaugos institucijų dėmesį.

Visos Dmax management agentūros atrankos yra griežtai stebimos įvairių Lietuvos teisėsaugos institucijų, fiksuojami įvairūs pažeidimai, bei ruošiamos naujos bylos. Baudžiamajai atsakomybei traukiamos ne tik su Dmax Management agentūra susijusios įmonės UAB "Emos modeliai" ir "Wallamode" absl, bet ir pats agentūros savininkas Xavier Bonhomme.
Šiuo metu yra atjungtas agentūros puslapis už neapmokėtas skolas, bei neleistiną prekinio ženklo vartojimą.

Priminsime, kad visa tai vyksta, dėl to, kad prieš kelis metus modelių agentūra Dmax savo internetiniuose puslapiuose pradėjo šmeižti kitas modelių agentūras, taip pažeisdama konkurencijos įstatymus. Pralaimėjus Teismų maratoną, agentūra buvo ipareigota sumokėti 50.000 baudą, bei teismo išlaidas. Kadangi savo noru agentura baudų sumoketi nepanoro, antstoliai areštavo agentūros turtą ir taip konfiskavo prekinį ženkla Dmax, bei tuo metu veikusius internetinius vardus: dmaxmodels.lt ir exonline.lt. Netekusi vardų, modelių agentūra Dmax vistiek stengėsi išsisukti nuo skolų, pakeisdama internetinius vardus: dmaxmanagemant.lt ir exmada.lt. Dmax agentūra ir toliau naudoja jiems nebepriklausantį prekinį ženklą, todėl vėl apribojama jų neleistina veikla.

Jurgita.lt komanda nori apsaugoti mergaites nuo galimu negandų, todėl perspėjame: modelių agentūros Dmax veikla Lietuvoje yra neleistina, įmonė skęsta skolose, turtas areštuotas, pati agentūra ir jos savininkai persekiojami teisėsaugos institucijų.
MES NEREKOMENDUOJAME NAUDOTIS ŠIOS AGENTŪROS PASLAUGOMIS. LIETUVOJE YRA BENT KELETAS GERŲ AGENTŪRŲ NETURINČIŲ PROBLEMŲ SU TEISĖSAUGA.

Šį kartą agentūros savininkams gresia ne administracinė atsakomybė, bet baudžiamoji. t.y. ir toliau nevykdydami teismo nutarčių, negerbdami Lietuvos Respublikos įstatymų, agenturos savininkai rizikuoja gauti maksimalią Dvejų metų laisvės atėmimo bausmę.

Dar kartą perspėsime - NEPATEKITE Į SUKČIŲ RANKAS.

Papildoma medžiaga:
dmaxmodels.lt domenas nebepriklauso agentūrai dmax, bet į jį vis dar gaunami įvairūs laiškai, nes info@dmaxmodels.lt buvo pagrindinis agentūros elektroninis paštas. Mergaitės, norime perspėti apie gresiančius nemalonumus.

MŪSŲ PAREIGA ĮSPĖTI - JŪSŲ PASIRINKTI.

!!!! ATNAUJINIMAS !!!!
Prisegame teismo nutartis įpareigojančias aptarnaujančias įmones blokuoti Dmaxmanagement.lt puslapį. Matome kaip Dmax agentūra toliau nepasimoko ir sėkmingai eina griežčiausios baudžiamosios atsakomybės link. Šiuo metu Dmax stengiasi ne pakeisti pavadinimą ir nenaudoti mums priklausančio prekinio ženklo, o toliau sąmoningai jį išnaudoti. Dmax stengiasi perkelti puslapi ant kitų internetinių plėtinių ir taip išvengti nuosavybės. Deja jie visiškai nesupranta kas yra teismo nutartys, Lietuvos Respublikos įstatymai, bei kokia gresia atsakomybė. Mes pasistengsime užtikrinti, kad ši sukčių agentūra ir su ja susiję asmenys negaletų vykdyti veiklos Lietuvos Respublikos teritorijoje. Tik taip apsaugosime nepilnametes mergaites nuo įvairių bėdų, į kurias gali patekti papuolę į minėtą agentūrą, bei susipažinę su joje dirbančiais asmenimis.

!!!! ATNAUJINIMAS !!!! 2009.09.17
Šiuo metu yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl D-Max veiksmų. Tyrimą atlieka Ekonominių nusikaltimų tyrimų skyrius, T.Kosciuškos g. 8A, tyrėjas Saulius Staškūnas (el.p. saulius.staskunas@policija.lt, tel. 8 5 271 8153, fax. 8 5 271 8186). Visi kas nukentėję nuo D-Max galite pranešti informaciją tiesiogiai policijai (tyrėjui Sauliui Staškūnui) duotaisiais numeriais.
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl D-Max Management agentūros veiksmų
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Modelių agentūros   2009 01 05
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos