Drabužiai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Drabužiai
Turbūt kiekvienas yra girdėjęs tokį terminą kaip aprangos kodas. Kai gaunate kvietimą į didelį renginį su... visas aprašymas »
 
 

Beprotiškas Japonijos gatvės stilius

Mada ir aš   Drabužiai   2011 09 15
 
 

Šiandien pasaulis dar gyvena Niujorko mados savaite, o tikri mados mylėtojai jau greitai imsis didžiojo apsipirkinėjo ir spintos pertvarkymo tam, kad ateinantį pavasario/ vasaros sezoną atrodyti iš tiesų madingai. Akivaizdu, kad podiumo derinai daro įtaką mūsų kasdieniam stiliui – prisiminkite marinistinę tendenciją, švarkelius paaukštintais pečiais, milžiniškas rankines, kurias galop išstūmė delninukės.

 

Kita vertus, pasaulyje yra vietų, kuriose mus įprastas mados tendencijų ritmas yra sustojęs – kalbame apie technologijų šalies, Japonijos, gatves. Japonus galime drąsiai vadinti mados ekstremistais – pradedant beprotybe dėl vardinių drabužių ir baigiant neįtikėtinai marga gatvės mada. Šiandien rytuose jau galime rasti daug vardinių drabužių parduotuvių, tačiau prieš penketą metų turtingos stileivos privalėjo skristi į Europą tam, kad galėtų įsigyti išsvajotųjų Louis Vuitton rankinių, o Italijoje tuomet buvo uždrausta pirkti daugiau nei dvi vienodas prekes vienoje parduotuvėje.

 

Kol dėl mados ir etikečių pamišusios moterys šluote šluodavo parduotuves, pirkdamos viską, ką išgali (ir ką joms sutikdavo parduoti), Japonijos jaunimas formavo savo beprotišką gatvės stilių iš padėvėtų, modifikuotų, savo rankomis kurtų apdarų. Šiandien, pasivaikščiojus po Tokijų stebime, neabejotinai, keisčiausią gatvės stilių pasaulyje.

 

 

Lolita – mergaitiška ir miela

 
 

 

Ganguro (apytikriai iš japonų kalbos: juodas veidas) – soliariumo perteklius, balti plaukai, lūpos bei akių makiažas

 
 


Bōsōzoku (apytikriai iš japonų kalbos: bėgiojanti gentis) – motociklininkų stilius

 
 

 

Visual kei (apytikriai iš japonų kalbos: vizualinė sistema) – atlikėjų, kurie daugiau dėmesio skiria išvaizdai, o ne muzikai, išpopuliarintas stilius

 
 


Cosplay (trumpinys iš „costume play“, tiesiogiai iš anglų kalbos: žaidimas kostiumu) – stilius įkvėptas komiksų bei animacinių filmukų

 
 

 
Šaltinis: crunchyroll.com
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Beprotiškas Japonijos gatvės stilius
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 09 02
   2013 08 23
Mada ir aš   2013 07 10
 
Mada ir aš   2013 06 28
Mada ir aš   2013 06 13
Mada ir aš   2013 05 15
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos