Drabužiai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Drabužiai
Turbūt kiekvienas yra girdėjęs tokį terminą kaip aprangos kodas. Kai gaunate kvietimą į didelį renginį su... visas aprašymas »
 
 

Chanel dizaineris ir Vogue redaktorė dirba prekybos centre

Mada ir aš   Drabužiai   2011 08 29
 
 

Pasirodo, kad nutinka įvairiausių stebuklų ir mados pasaulio galingiausieji nesibodėdami kartais sutinka dirbti net ir prekybos centrams. Galime spėti, kad už didesnį nei įprasta tokiam darbui, atlygį. Žinoma, kad prekybos centrai skirtingi, o „Macy`s“, esantis Niujorke, tikriausiai vienas prabangiausių ir turtingiausią istoriją turinčių – įkurtas kiek daugiau nei prieš 150 metų šis prekybos centras ilgą laiką buvo didžiausias pasaulyje.

 

Būtent dydis bei prekių gausa paskatino Chanel kūrybos direktorių Karl Lagerfeld sukurti kolekciją šiam prekybos centrui: „Aš manau, kad „Macy`s“ yra tobulas JAV prekybos centras, kuriame kiekvienas gali rasti viską nesugriaudamas savo biudžeto“. Kaizerio kolekciją sudaro 45 drabužiai – nuo spalvotų marškinėlių su dizainerio atvaizdu iki Chanel mados namų originalus primenančių tvido liemenių bei lengvo audinio juodų suknelių baltomis apykaklėmis. Žinoma, kad kainos nė iš tolo neprimena Chanel – jos svyruoja nuo 49$ iki 150$. Įdomu dar ir tai, kad Karl Lagerfeld nebuvo snobiškas ir net kurdamas prekybos centrui laikėsi savo darboholikiškų taisyklių – reklaminei kampanijai išsirinko vieną iš populiariausių šių dienų modelių Coco Rocha, kurią pats fotografavo savo studijoje Paryžiuje.

 
Šaltinis: macys.com
 

 
Šaltinis: macys.com
 

 

Atrodytų, kad prisiviliojus bene garsiausią dizainerį pasaulyje būtų galima tiesiog ploti delnais ir skaičiuoti būsimąjį pelną, tačiau „Macy`s“ vadovybė stebina toliau skelbdami, kad prekybos centrui priklausančios drabužių linijos „INC“ stiliste, vitrinų autore bei su su reklama susijusių idėjų generatore tampa Anna Dello Russo. Šios drabužių kolekcijos kainos labai panašios į Karl Lagerfeld sukurtosios – nuo 30$ iki 169$. Ekscentriškoji „Vogue“ redaktorė antrina kaizeriui ir teigia, kad jos apsisprendimą lėmė prekybos centro dydis bei noras įveikti naują iššūkį. Jos reklaminę kampaniją puošia Anna žodžiai: „Mada yra visokeriopi pasikeitimai. Neužstrik!“. Galime būti tikri, kad ši spalvinga asmenybė toli gražu nėra „užstrigusi“ – išbandydama save naujame amplua ji tą padarė iki galo ir nusifotografavo savo sukurtoje reklaminėje kampanijoje kartu su žinomu modeliu Karolina Kurkova. 

 
Šaltinis: macys.com
 

 
Šaltinis: macys.com
 

 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Chanel dizaineris ir Vogue redaktorė dirba prekybos centre
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 09 02
   2013 08 23
Mada ir aš   2013 07 10
 
Mada ir aš   2013 06 28
Mada ir aš   2013 06 13
Mada ir aš   2013 05 15
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos