Drabužiai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Drabužiai
Turbūt kiekvienas yra girdėjęs tokį terminą kaip aprangos kodas. Kai gaunate kvietimą į didelį renginį su... visas aprašymas »
 
 

Kai klysta dizaineriai...

   Drabužiai   2011 07 28
 
 

Apie madą dažniausiai kalbame pakylėtai – žavimės nuostabiais drabužiais ir aikčiojam dėl batų, sunkiai kasdienybėje pritaikomas aukštosios mados kolekcijas vertiname kaip meno kūrinius, bet negi garsiausi mados kūrėjai nenusipelno kritikos? Negi visos jų kolekcijos visada tokios tobulos?

 

Esame tikri, kad dizaineriai, kaip ir visi žmonės, klysta. Žinoma, klaida (kaip ir tobulumas) yra subjektyvus dalykas, tačiau pabandykime maksimaliai objektyviai, bet su trupučiu šypsenos, peržiūrėti keleto metų garsiausių mados namų bei dizainerių kūrinius ir įvertinti juos kritiškai.

 

Kur apsirengti TAI? Alexander Wang.

 
Šaltinis: style.com
 

Legendomis apipinta amerikietiškojo Voque redaktorė Anna Wintour jau prieš keletą metų itin teigiamai įvertino tada dar visai jauną Alexander Wang ir padėjo jam akimirsniu atsidurti viršūnėje. Derindamas sportinio stiliaus elementus bei įdomius drabužių sukirpimus, jaunas kalifornietis sukūrė lengvai atpažįstamą braižą. Jaunos, veržlios ir turtingos amerikietės įsimylėjo Alexanderio Wang kūrinius ir ėmė juos noriai rinktis, visų pirma, savo kasdienėje aprangoje, tačiau, kur reikėtų dėvėti plačias, sportinio stiliaus ir sunkiai nusakomo žalsvo atspalvio kelnes, blizgaus audinio kombinezoną ar margą chalatą primenantį apsiaustą?..

 

Jau matyta! Balmain.

 
Šaltinis: style.com
 

Galbūt nevertėtų peikti dabar jau buvusiu Balmain mados namų dizainerio Christophe Decarnin už skylėtus marškinėlius dėl kurių išprotėjusios gerbėjos nesibodėdavo pakloti kelių tūkstančių eurų, bet ar nuotraukose pristatyti deriniai jums neatrodo panašūs? Atskleisime paslaptį – tai modeliai iš trijų skirtingų kolekcijų. Žinoma, kad išlaikyti savo asmeninį bei mados namus atspindintį braižą yra sveikintina, tačiau tris sezonus iš eilės (nesvarbu, ar tai kolekcijos pavasariui/ vasarai, ar rudeniui/ žiemai) siūlyti savo klientėms pirkti beveik identiškas odines kelnes yra nuobodoka.

 

Pasiklydę metų laikuose. Prada.

 
Šaltinis: style.com
 

Muccia Prada kuriamiems drabužiams labai tinka populiarus angliškas pasakymas love it or hate it (tiesiogiai iš anglų kalbos: mylėk arba nekęsk)- anaiptol ne kiekvienas mėgsta ir gali jaustis jaukiai dėvėdamas gausiai raštuotus, dažnai itin margus, puoštus barokiniais raštais, kurie derinami su beždionėmis, apdarus. 2011 – ųjų vasarai Prada siūlo rinktis psichodelinių spalvų kailinius šalius, kurie ant podiumo derinami su sombrero. Nesiimsine kalbėti apie gyvūnų teises, tačiau, ar masyvus spalvotas kailio gabalas tikrai tinkamas aksesuaras vasarai?

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Kai klysta dizaineriai...
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 09 02
   2013 08 23
Mada ir aš   2013 07 10
 
Mada ir aš   2013 06 28
Mada ir aš   2013 06 13
Mada ir aš   2013 05 15
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2019 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos