Drabužiai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Drabužiai
Turbūt kiekvienas yra girdėjęs tokį terminą kaip aprangos kodas. Kai gaunate kvietimą į didelį renginį su... visas aprašymas »
 
 

Mada + sportas. Olimpinės mados (ne)sąmonės

Mada ir aš   Drabužiai   Drabužiai   2012 08 05
 
 
Pamirškite stilingas olimpiečių uniformas. Turime eilę nestilingų, juokingų ir net suklastotų. Apie tai kaip pasaulis juokiasi iš ispanų, kaip susimovė amerikiečiai ir net patys vokiečiai, skaitykite čia.

Kaip manote kas aprengė JAV sportininkus? Na, aišku, kad etatinis JAV dizaineris Ralph Lauren, darantis tai jau kelintus metus iš eilės. Amerikietiškas polo stilius ir balta spalva – įprastas “amerikoniškas” įvaizdis išlaikytas be priekaištų. BET... pasirodo, jog nacionalinės amerikiečių uniformos, skirtos atidarymo ceremonijai, buvo pasiūtos ne tėvynėje Amerikoje, o... Kinijoje!!! Ar gali būti blogiau? GALI.

Tai, kas nutiko amerikiečiams dar ne baisiausia, kas galėjo nutikti olimpinės mados industrijoje. Turbūt baisiausia, kas galėjo nutikti – nutiko ispanams. Iš ispanų olimpinių uniformų dabar šaiposi ne tik patys ispanai, bet ir visas pasaulis. Kita vertus, ar gi ne smagūs ispanų uniformų raštai?:) Jas kaip bebūtų keista kūrė ne ispanai, ir net ne kinai, o tokia beveik niekam nežinoma rusų kompanija Bosco. Taigi, ispanai pavirto rusais, o netrukus paaiškėjo, kad tie patys “mados namai” Bosco pasiuvo ir Rusijos bei Ukrainos olimpinių rinktinių kostiumus! Tikros linksmybės.

Na, o kol ispanams, rusams ir ukrainiečiams Bosco siuvo linksmąsias uniformas, ką gi veikė kinai?! Jie siuvo uniformas amerikiečiams, tačiau jiems patiems sportinius batelius ir kostiumus pagamino Nike, be to, sau kinai pasisiuvo tradicinius raudonus kostiumus, panašius į... ispanų! Atrodo, ispanai praktiškai jau gali krautis lagaminus ir skristi namo:)

Sunku patikėti, bet šiose Olimpinėse žaidynėse susimovė net ir vokiečiai. Vokietijos rinktinę aprengė Miunchene veikiantys mados namai Bogner. Viskas lyg ir vokiškai tvarkingai, tačiau o varge... Rožinė ir žydra spalva... kaip Barbė ir Kenas!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Mada + sportas. Olimpinės mados (ne)sąmonės
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 09 02
   2013 08 23
Mada ir aš   2013 07 10
 
Mada ir aš   2013 06 28
Mada ir aš   2013 06 13
Mada ir aš   2013 05 15
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos