Drabužiai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Drabužiai
Turbūt kiekvienas yra girdėjęs tokį terminą kaip aprangos kodas. Kai gaunate kvietimą į didelį renginį su... visas aprašymas »
 
 

Niujorko mados savaitės gatvės stilius

Mada ir aš   Drabužiai   2011 09 19
 
 

Juokaujama, kad pasaulyje paraleliai vyksta trys mados savaitės – pagrindinę, žinoma, stebime ant podiumo, antrąją, susidedančią iš asmeninio drabužių pasirinkimo, mums kasmet surengia dabartinė „Vogue Nippon“ redaktorė Anna Dello Russo, o trečioji vystosi mieste, apimtame mados karštinės.

 

Anna Dello Russo, nors ir gimė Bari, save sieja su Milanu, tad jai ir jos keturiems tūkstančiams batų porų (tai nėra hiperbolė teksto pagražinimui, šie duomenys oficialūs) skirsime dėmesio Milano mados savaitės metu, o šiandien dar grįžkime į Niujorko gatves, kurios, dizaineriams pristatant savo kolekcijas ateinančiam pavasariui/ vasarai, švytėjo stiliumi.

 

Stebėdami Niujorko mados savaitės gatvės stilių dažniausiai matome Alexander Wang ir Helmut Lang drabužius bei Celine rankines ir tai neturėtų stebinti – juk tai mėgstamiausi niujorkiečių stileivų prekiniai ženklai. Kita vertus, beveik visos gražuolės nesibodi detalių iš padėvėtų drabužių parduotuvių, kurios kiekvienam deriniui suteikia originalumo.

 

Tad jeigu turite galimybę derinti vardinius drabužius su pigiomis, tačiau stilingomis detalėmis – pirmyn ir jūs būsite keliais žingsniais arčiau Niurjorko, tačiau į ką dar reikėtų atreipti dėmesį? Atsakymas glūdi kraštutinumuose! Berniukiški, apsmukę džinsai ir aukštakulniai bateliai, lengvai plevenantis sijonas ir grubios odos striukė, beformiai, platūs marškiniai derinyje su seksualiais šortais, o gal neutralių spalvų ansamblis ir akį rėžianti rankinė ar batai.

 
 
Šaltinis: vogue.co.uk
Šaltinis: vogue.co.uk
 
Šaltinis: vogue.co.uk
Šaltinis: vogue.co.uk
 
Šaltinis: vogue.co.uk
Šaltinis: vogue.co.uk
 
Šaltinis: vogue.co.uk
Šaltinis: vogue.co.uk
 
Šaltinis: vogue.co.uk
Šaltinis: vogue.co.uk
Šaltinis: vogue.co.uk
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Niujorko mados savaitės gatvės stilius
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 09 02
   2013 08 23
Mada ir aš   2013 07 10
 
Mada ir aš   2013 06 28
Mada ir aš   2013 06 13
Mada ir aš   2013 05 15
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos