Drabužiai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Drabužiai
Turbūt kiekvienas yra girdėjęs tokį terminą kaip aprangos kodas. Kai gaunate kvietimą į didelį renginį su... visas aprašymas »
 
 

Šortai – visoms!

Mada ir aš   Drabužiai   Drabužiai   2013 06 13
 
 

Kiek daug gali sugalvoti pasiteisinimų, kodėl nedėvėti šortų? Neturiu ilgų kojų, šortai netinka mano figūrai, aš per stambi, aš per plona, tai netinka mano amžiui... Užteks! Šortai, kaip ir bet kuris kitas drabužis, tinka kiekvienam, svarbiausia sutarti tokius, kurie tiks tau.

 

Mergina su apvalumais

Jei gali pasidžiaugti moteriškais apvalumais, tuomet tau idealiai tiks įdomaus dizaino šortais su įvairiausioms medžiagos klostėm, sluoksniavimu, palenkimais ir kitomis detalėmis. Visos šios detalės ir įdomus šortų dizainas ne tik padės paslėpti įvairius trūkumus, bet ir išryškins privalumus. Be to, ši figūra puikiai „užpildys“ visas medžiagos klostes ir tu neatrodysi kaip skęstanti medžiagos ir papuošimų gausoje.

 

Kitas puikus pasirinkimas yra platūs šilkiniai šortai. Apvalumai ir žvilgantis šilkas sukuria žaismingą ir tuo pačiu prabangų įvaizdį bei maskuoja įvairius netobulumus. Tačiau svarbu atminti, kad daugeliu atvejų margas šilkas merginoms su apvalumais bus geresnis pasirinkimas, nei vienspalvis.

 

Mergina su ilgomis plonomis kojomis

Neretai merginos ilgomis ir plonomis kojomis su šortais atrodo per liesos. Norint išvengti šios problemos geriausia rinktis ganėtinai plačius, šiek tiek ilgesnius standžios medžiagos šortus su kantu. Šie šortai sukurs vizualiai harmoningą figūrą bei nukreips dėmesį nuo itin plonų kojų.

 

Kitas puikus pasirinkimas – tai šią vasarą itin madingi šortais su įvairiausiais spaudiniais ir raštais. Stambesnės merginos tokiuose šortuose gali atrodyt keistai, todėl tokie vizualiai kojas trumpinantys šortai yra puikus pasirinkimas itin plonas ir ilgas kojas turinčioms merginoms.

 

Mergina su trumpomis kojomis

Kadangi tai yra visiškai priešingas atvejis anksčiau aptartam, tai ir šortų pasirinkimas turi kardinaliai skirtis. Idealiausia merginoms su trumpomis kojomis rinktis šortus aukštu liemeniu ir derinti juos su aukštakulniais. Šis derinys sukurs vizualiai ilgesnių kojų įspūdį ir figūra atrodys harmoningai.

 

Mergina su tiesia figūra

Jei negali pasigirti išraiškingais klubais ir turi berniukiško sudėjimo figūrą, tuomet geriausia rinktis šortus, kurie vizualiai platintų klubus ir sukurtų siauro liemens įspūdį. Tam puikiai tiks ties liemeniu susisegantys trumpi šortai plačia apačia bei įvairūs šortai su plačiomis kišenėmis šonuose.

 
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
Šaltinis: thefashionspot.com
Šaltinis: thefashionspot.com
 
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Šortai – visoms!
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 09 02
   2013 08 23
Mada ir aš   2013 07 10
 
Mada ir aš   2013 06 28
Mada ir aš   2013 05 15
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos