Drabužiai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Drabužiai
Turbūt kiekvienas yra girdėjęs tokį terminą kaip aprangos kodas. Kai gaunate kvietimą į didelį renginį su... visas aprašymas »
 
 

Tendencijos rudeniui: įvairialypis šaltasis sezonas

Mada ir aš   Drabužiai   2011 08 18
 
 

Likusias vasaros dienas greitai galėsime suskaičiuoti ant rankos pirštų, o vėstantis oras bei dažnėjantis lietus privers spintose ilgam laikui palikti gėlėtas sukneles ir atvirus batelius bei kiekvienai merginai suteiks naują galvos skausmą – ką rengtis rudenį?

 

Grįžę į mados savaitę, kurios metu dizaineriai pristatė savo darbus šių metų šaltajam sezonui, pasineriame į rudenišką prabangą – aksomas, odiniai ilgaauliai, plačiabrylės srybėlės, tamsūs audiniai ir odos detalės. Dažnai pastebime ilgų pirštinių ir šiek tiek patrumpintų, plačių rankovių derinį, kuris pabrėžia moteriškų rankų trapumą. Daugelis dizainerių, nors tradiciškai neišsižadėjo tamsių spalvų, bet dažnai rinkosi rudeniškai raudonus, oranžinius ar rusvus atspalvius, o vasarai itin dažnai siūlyta geltona šmėžavo ir šio sezono kolekcijose. Itin margoje ir įvairialypėje mados savaitėje gan aiškiai sušmėžavo retro tendencija, kurią itin ryškiai pristatė Bottega Veneta bei Lanvin mados namai – siūlę midi ilgį bei griežto kirpimo švarkelius, tačiau sportiškų ar itin laisvų siluetų taip pat netrūko – aktyvioms merginoms kuriančio Alexander Wang drabužių patogumas yra tapęs jo prekiniu ženklu, tačiau įprastai seksualius ir itin moteriškus drabužius pristatantys italai Dolce & Gabanna šį rudenį siūlo grįžti į paauglystę, avėti sportbačius ir nebijoti itin margų raštų. Kad ir kaip bebūtų keista bei netikėta, Chanel taip pat šįkart siūlo rinktis laisvas, apdribusias kelnes, tačiau neišsižadėdami savo klasikinio silueto šiek tiek netvarkingą įvaizdį sugriežtina solidesnio kirpimo švarkeliais. 

 

Tendencijų daugybė, o aklai jomis sekti nesiūlo net ir patys dizaineriai, juk legendinė Coco Chanel sakė: „Geriau nebūti madingu, svarbiausia būti stilingu“, tačiau pasisemti idėjų ir kelias jų pritaikyti atnaujinant garderobą rudeniškais drabužiais tikrai galima!

 

Raudona

 
Šaltinis: style.com
 

 

Geltona

 
Šaltinis: style.com
 

 

Oranžinė

 
Šaltinis: style.com
 

 

Marga

 
Šaltinis: style.com
 

 

Tamsios spalvos

 
Šaltinis: style.com
 

 

Oda ir kailis

 
Šaltinis: style.com
 

 

Laisvi siluetai

 
Šaltinis: style.com
 

 

Retro

 
Šaltinis: style.com
 

 

Srybėlės

 
Šaltinis: style.com
 

 

Pirštinės

 
Šaltinis: style.com
 

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Tendencijos rudeniui: įvairialypis šaltasis sezonas
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 09 02
   2013 08 23
Mada ir aš   2013 07 10
 
Mada ir aš   2013 06 28
Mada ir aš   2013 06 13
Mada ir aš   2013 05 15
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos