Drabužiai
Tapti skaitytoju
Mada ir aš ->Drabužiai
Turbūt kiekvienas yra girdėjęs tokį terminą kaip aprangos kodas. Kai gaunate kvietimą į didelį renginį su... visas aprašymas »
 
 

Tinklaraščiai: Gintarė Griškevičiūtė – Bilevičienė. Gin Cherry

Mada ir aš   Drabužiai   2011 06 15
 
 

Pastaraisiais metais mados tinklaraštininkai įgavo milžinišką įtaką – daugybė mados mylėtojų kopijuoja jų stilių, garsūs mados namai už savo prekinio ženklo paminėjimą juos apdovanoja savo prabangiais gaminiais, jie kviečiami į reklamines fotosesijas, o mados savaičių metu žinomi blogeriai įsitaiso priekinėse eilėse kartu su svarbiausių mados leidinių redaktorėmis ir didžiųjų ekranų žvaigždėmis. Italų mados namai Dolce & Gabanna jau 2009 – aisiais metais buvo įrengę specialias vietas pirmojoje eilėje – tinklaraštininkai gavo staliukus savo kompiuteriams tam, kad savo tinklaraščiuose ar socialiniuose tinkluose galėtų gyvai komentuoti vykstantį pavasario/ vasaros kolekcijos pristatymą.

 

Žinoma, Lietuvoje rinka nėra pakankamai didelė, kad tinklaraštininkai galėtų įgauti tokią milžinišką įtaką, kita vertus, kuomet nėra jokių reklaminių įsipareigojimų, o tinklaraščio rašymas neturi didelio potencialo virsti tiesioginiu pajamų šaltiniu atsiranda laisvė, nuoširdumas ir originalios idėjos.

 

 

 

 

Viena iš originaliausių Lietuvos blogerių, nuostabaus asmeninio stiliaus puoselėtoja, papuošalų bei rankinių kūrėja ir labai moteriška moteris: Gintarė – Griškevičiūtė – Bilevičienė. Internetinėje erdvėje ji save vadina Gin Cherry ir vintage stiliaus gerbėjus džiugina fantastiškais drabužių deriniais. Aukštas liemuo, beretės, vyšnaitės ir smulkiai taškuoti audiniai, kojinės iki kelių, kuria subtiliai moterišką stilių, kuris mus nukelia keliais dešimtmečiais atgal.

 

 

 

Mergaitiškų lygiapadžių, derinamų su gėlėtu sijonu, saldumą paaštrina lyg netyčiom išlendančios tatuiruotės – paukšteliai ant krūtinės, alkūnę gaubiantis voratinklis ar žaismingi kaspinėliai ant šlaunų. Gintarė primena moteris iš stebuklingų 50 – ųjų; laikų, kuomet koketiška šypsena ir subtiliai pabrėžtos moteriškos formos nesudarė vulgarumo įspūdžio ir puikiai derėjo su pasitikėjimu savimi bei spinduliavimo meilę sau ir savo gyvenimui.

 

 

 

Daugiau Gintarės derinių bei jos mintys: www.gincherry.blogspot.com

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Tinklaraščiai: Gintarė Griškevičiūtė – Bilevičienė. Gin Cherry
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Mada ir aš   2013 09 02
   2013 08 23
Mada ir aš   2013 07 10
 
Mada ir aš   2013 06 28
Mada ir aš   2013 06 13
Mada ir aš   2013 05 15
 
 
 

Mados industrija

   2017 10 08
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos