Garsenybės ( peržiūros)
 

Dėl uragano „Sandy“ grėsmės JAV atšaukta kultinio filmo „Ana Karenina“ su Keira Knightley premjera

Garsenybės       2012 10 30
 
 
Uragano „Sandy“ laukimu gyvenantys JAV pakrančių gyventojai baiminasi dėl savo gyvybių ir turto, kai tuo tarpu kino studijos skaičiuoja dėl uragano grėsmės patiriamus nuostolius.

Pastarosiomis dienomis apmirusiame Niujorke evakuota dalis gyventojų, atšaukiami skrydžiai, stabdoma viešojo transporto sistema, akcijų biržų ir net JTO veikla. Pranešama, kad artėjantis uraganas „Sandy“ gerokai pakoregavo ir kino studijų veiklą – sustabdyti ne tik kai kurių juostų filmavimo darbai, tačiau ir atšaukta dalis filmų premjerų.

Viena „Sandy“ aukų tapo Joe Wrighto juosta „Ana Karenina“, kurios premjera turėjo įvykti spalio 30 dieną. Renginys, kuriame buvo laukiama režisieriaus ir pagrindinį vaidmenį atlikusios aktorės Keiros Knightley buvo atšauktas dėl uragano grėsmės ir nukeltas į kol kas neskelbiamą dieną.

Pranešama, jog kino studija „Universal Pictures“ baiminasi, jog uraganas „Sandy“ gali sumažinti filmo „Ana Karenina“ uždirbtų pajamų sumą, tačiau tikimasi, jog premjeros perkėlimo įtaka tam neatsilieps. Filmo „Ana Karenina“ ekranizacijos visuomet sulaukia išskirtinio dėmesio.

Vienu iškiliausių romanų literatūros istorijoje laikomas sudėtingas Levo Tolstojaus kūrinys ne taip lengvai ir ekranizuojamas, pasiduodantis tik patiems talentingiausiems kūrėjams. Filmo prodiuseris Timas Bevanas, paklaustas, ko galima tikėtis iš Joe Wrighto režisuotos juostos, atsakė, jog naivu būtų tikėtis, kad dviejų valandų trukmės filmas detaliai nupasakos visą knygoje estintį veiksmą.

„Knygoje labai daug siužetinių linijų ir jų vingių, tad scenarijaus autorius Tomas Stoppardas tarsi chirurgas atrado centrinę knygos liniją, jos pagrindą ir nusprendė filmo scenarijų kurti nenukrypstant nuo jos. Filme ne viskas sutampa su knygoje aprašytu veiksmu, tad manau, jog mūsų „Aną Kareniną“ teisingiausia būtų vadinti ne knygos ekranizacija, o jos adaptacija didžiajam ekranui“, - kalbėjo vyras.

Filmo prodiuseris entuziastingai teigia, jog jam ypatingai įdomu kaip į šią knygos adaptaciją sureaguos Rusijos kino žiūrovai. „Mes suprantame koks tai svarbus kūrinys, todėl stengėmės išvengti klaidų, kurias darė anksčiau šį kūrinį ekranizavę autoriai. Mes nesiekėme tikslumo ir autentiškumo. Pagrindine mūsų užduotimi buvo jausmai, emocijos ir pagrindinės veikėjos vidinės dramos atvaizdavimas. Čia nebus juokingų užsienio aktorių bandymų ištari frazes rusų kalba – filme bus daug meilės, pavaizduotos netikėtoje, keistoje ir labai teatrališkoje knygos adaptacijoje“, - mintis dėstė juostos prodiuseris T. Bevanas. XIX amžiaus Rusija.

Filmo centre – Ana Karenina (akt. Keira Knightley), išdrįsusi mesti iššūkį visuomenei ir vardan mylimojo Vronskio (akt. Aaron Taylor Johnson) išdavusi nemylimą sutuoktinį (akt. Jude Law). Deja, mylimojo glėbyje tikėjusis rasti meilę ir laimę Ana skendi ją užrakinusiame liūdesio, apkalbų, sunkumų ir skausmo liūne, iš kurio, regis nėra išeities... Rusų literatūros šedevru laikomo kūrinio „Ana Karenina“ adaptacija didžiajam ekranui Lietuvos kino ekranuose suksis nuo vasario 8 dienos.

Plačiau apie kiną: www.forumcinemas.lt/Event/303111
Filmo treileris: www.youtube.com/watch?v=rPGLRO3fZnQ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Dėl uragano „Sandy“ grėsmės JAV atšaukta kultinio filmo „Ana Karenina“ su Keira Knightley premjera
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Garsenybės   2012 12 14
Garsenybės   2012 11 29
Garsenybės   2012 11 26
 
   2012 11 21
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos