Garsenybės ( peržiūros)
 

Demi Moore: prabangi grožio kolekcija „More by Demi“

Garsenybės       2012 08 28
 
 
Demi Moore pasiekė Holivudo aukštumas iš muilo operų žvaigždės virtusi viena labiausiai pageidaujamų aktorių ir pasauline stiliaus ikona. Jos dalyvavimas paramos projektuose, skirtuose padėti pasaulio moterims pagerinti jų gyvenimo kokybę, ir nenuginčijamas grožis tapo visų šiuolaikiškų moterų įkvėpimo šaltiniu. 

Dabar Holivudo aktorė Demi Moore bendrabarbiauja su kompanija „Oriflame“, kuriant prabangią grožio reikmenų kolekciją, pavadintą „More by Demi“. Kolekcijoje yra keletas išskirtinių makiažo priemonių, nuostabių aromatų ir elegantiškų aksesuarų bei papuošalų – visa tai skirta šiuolaikiškai moteriai.

2012 rugpjiūčio 22 d. tūkstančiai sėkmingiausių „Oriflame“ konsultantų susirinko Stokholme atšvęsti kompanijos 45 metų jubiliejų ir jos kol kas įspūdingiausią bendradarbiavimą su Holivudo žvaigžde Demi Moore. Demi kolekcija suvienys stiprias, modernias moteris ir atspindės „Oriflame“ siekį suteikti daugiau galimybių moterims visame pasaulyje. 

Demi Moore sako: „Auksinė konferencija – tokia nuostabi šventė ir puiki proga išaukštinti išskirtinį „Oriflame“ atsidavimą grožiui ir siekį išpildyti svajones. Man be galo malonu matyti, kaip „Oriflame“ padeda moterims tapti stiprioms bei galingoms suteikdama joms galimybę kurti savo verslą ir aš labai džiaugiuosi naująja kosmetikos gaminių kolekcija, kurią drauge sukūrėme.“ Visą Demi Moore gaminių kolekciją galėsite įsigyti jau šių metų spalį – nepraleiskite!

Demi Moore: kelias nuo muilo operų iki labiausiai trokštamos Holivudo aktorės

Kaip vienos populiariausių Holivudo aktorių, Moore aktorės karjera prasidėjo 1980-aisiais, kai ji ėmė vaidinti dramoje General Hospital. Moore taip pat vaidino tokiuose populiariuose filmuose kaip St. Elmo’s Fire, A Few Good Men, Ghost, Indecent Proposal, Disclosure ir G.I. JANE.

Po trumpos pertraukos, kol augino savo tris dukteris, Moore sugrįžo į ekranus ir suvaidino Charlie’s Angles: Full Throttle, Bobby, Flawless Happy Tears, ir The Joneses bei daugelyje kitų filmų.

Neseniai ji suvaidino finansiniame trileryje Margin Call, kuris gavo Roberto Altmano Independent Spirit Award apdovanojimą (liet. „Laisvosios dvasios“ apdovanojimą) už geriausią vaidmenį, kurį Niujorko žurnalas pavadino „jos gyvenimo vaidmeniu“.

Demi režisūrinis debiutas buvo – gyvenimo realybę atspindintis filmas Five – penkių trupametražių filmų antologija apie krūties vėžio įtaką žmonių gyvenimui. Šis darbas atnešė jai 2012 m. Director’s Guild nominaciją.

Šių metų pradžioje Moore pasirašė daugelio dalių projekto vykdymo sutartį su „Lifetime“ kaip vykdančioji prodiuserė filmo „The Conversation“, sukurto garsios fotografės Amanda de Cadenet. Serijos buvo pristatytos 2012 m. balandį, apžvalga siekta pateikti kitokį ir modernų požiūrį į garsenybių interviu.

Valandos trukmės programoje intymūs interviu su aukšto lygio žvaigždėmis, modeliais ir eilinėmis moterimis įvairiomis bendromis visas moteris dominančiomis temomis. Vėliau Moore pradės filmuoti Very Good Girls, kuriame vaidins Peter Sarsgard, Dakota Fanning ir Elizabeth Olsen.
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Demi Moore: prabangi grožio kolekcija „More by Demi“
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Garsenybės   2012 12 14
Garsenybės   2012 11 29
Garsenybės   2012 11 26
 
   2012 11 21
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Sportas ir sveikata   2015 04 30
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos