( peržiūros)
 

Fotografė Annie Leibovitz pristatė įspūdingą "Vogue" žurnalo fotosesiją su filmo "Vargdieniai" žvaigždėmis

       2012 11 21
 
 
Minint šimtąsias pirmosios Viktoro Hugo romano „Vargdieniai“ ekranizacijos metines legendinė garsenybių fotografė Annie Leibovitz pristato fotosesiją, skirtą T. Hooperio filmui „Vargdieniai“. Prabangioje fotosesijoje dalyvavo pagrindinės filmo žvaigždės Anne Hathaway, Hugh Jackmanas, Russellas Crowe, Amanda Seyfried, Sacha Baronas Cohenas, Eddie Redmayne ir Helena Bonham Carter.

Fotografė A. Leibovitz aktoriams pasiūlė dar sykį pasinerti į 1830-ųjų atmosferą ir sukūrė tokį realistinį reginį, jog, regis, iš nuotraukų į mus žvelgia tikrų tikriausi Viktoro Hugo romano herojai: įsitempę, sunerimę, įsimylėję, užsispyrę, pavargę ir praradę geresnio gyvenimo viltį.

Skelbiama, jog meninės filmo herojų nuotraukos papuoš gruodžio mėnesio mados Biblija vadinamo žurnalo „Vogue“ numerį, ant kurio viršelio atsidūrė vieną pagrindinių filmo vaidmenų atlikusi aktorė Anne Hathaway. Kaip skelbia žiniasklaida, dėl savo vaidmens aktorė ne tik numetė maždaug 11 kilogramų svorio, tačiau ir nusirėžė ilgus plaukus, taip siekdama įsijausti į vaidmenį ir pažvelgti į mirtį nuo bedugnės, ant kurios krašto atsiduria jos įkūnijama Fantina, krašto. Teigdama, jog vaidmuo buvo vertas visų jos aukų, aktorė puse lūpų užsimena ir apie tai, jog pasibaigus filmavimui ją ištiko gili depresija, kadangi smulkaus sudėjimo moteris buvo išvargusi tiek fiziškai, tiek psichologiškai.

„Dėl nieko nesigailiu, tačiau vaidmuo „Vargdieniuose“ tapo emociškai sunkiausiu mano karjeroje. Visą tą laiką mane palaikė sutuoktinis, ne tik kentęs mano emocijų pliūpsnius, tačiau ir padėjęs sugrįžti į normalų gyvenimą bei išsikapstyti iš depresijos“, - teigė neseniai už aktoriaus Adamo Shulmano ištekėjusi moteris, net nenorinti prisiminti kaip ruošdamasi filmavimams metė svorį.

Viktoro Hugo romano „Vargdieniai“ ekranizacijų skaičių galima būtų pavadinti rekordiniu. Pirmąkart kino ekranuose kaip nebyli keturių dalių juosta pasirodęs 1913-aisiais, romanas buvo ekranizuotas dar dvylika kartų (viena iš filmo versijų - animacinė). Nuo pirmosios romano ekranizacijos prabėgus šimtmečiui režisierius Tomas Hooperis miuzikle Vargdieniai“ (orig. „Les Miserables“) papasakos istoriją apie ant revoliucijos slenksčio stovinčią Europą ir to meto žmogaus gyvenimo dramas.

XIX amžiaus Prancūzija. Kaliniu buvęs Žanas Valžanas (akt. Hugh Jackman) slapstosi nuo teisingumo, kai tuo tarpu Paryžiaus policijos inspektorius Žaveras (akt. Russell Crowe) pabėgėlio radimą laiko savo paties garbės reikalu. Deja, Žanas negali pasiduoti teisėsaugai – kaltindamas save dėl fabriko darbininkės Fantinos (akt. Anne Hathaway) mirties vyras imasi globoti moters dukterį Kozetę (akt. Amanda Seyfried), kuriai privalo suteikti geresnį rytojų...

Vienas įspūdingiausių metų filmų, filmuotas aktoriams filmavimo aikštelėje dainuojant gyvai, jaudinantis ir dramatiškas miuziklas „Vargdieniai“ į Lietuvos kino ekranus atkeliaus sausio 4 dieną.

Filmo treileris: www.youtube.com/watch?v=4lgeGsfmkhk
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: Fotografė Annie Leibovitz pristatė įspūdingą "Vogue" žurnalo fotosesiją su filmo "Vargdieniai" žvaigždėmis
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Garsenybės   2012 12 14
Garsenybės   2012 11 29
Garsenybės   2012 11 26
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Prabanga ir laisvalaikis   2015 04 18
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos