Garsenybės ( peržiūros)
 

'Haddaway' pirmą kartą atvyksta į Lietuvą

Garsenybės       2011 10 14
 
 
 

18 metų. Būtent tiek prabėgo nuo nemirtingo Haddaway hito “What is Love”. Tačiau atlikėjo populiarumas neblėsta iki šių dienų. Iškalbingas faktas, kad anksčiau - kaip tų dienų muzikos ikona, dabar - kaip “90s” muzikos simbolis, Haddaway koncertus visame pasaulyje vis dar rengia kas 3 dienas, po 120 per metus. Pagaliau, jis pirmą kartą atvyksta ir į Lietuvą.


Poliglotas iš Karibų, sudrebinęs popso pasaulį

 

Anglų, olandų, prancūzų, vokiečių kalbomis kalbantis Alexander Haddaway gimė Karibuose - Trinidade ir Tobage, politikos ir istorijos mokslų doktorantūrą baigė JAV, bet perspektyvią valdininko ateitį iškeitė į... stulbinančią muzikinę karjerą Vokietijoje.

 

Nepraėjus net ketveriems metams nuo persikėlimo iš JAV į Vokietiją, Haddaway sukūrė stebuklą - išleido debiutinį akimirksniu platininiu tapusį albumą “Haddaway”. Vos per keletą mėnesių Alexander tapo geidžiamiausiu atlikėju ir konkuravo su tuo metu karaliavusiomis Mariah Carey ir Whitney Houston. Netrukus į Lietuvą atvyksiantis popso vunderkindas super hitus kūrė vieną po kito: "I Miss You", "Rock My Heart", “Catch A Fire“ ir aišku, “What is Love”. Iš viso pardavė beveik 30 milijonų įrašų.

 

Nors visa tai vyko beveik prieš du dešimtmečius, 46-erių Haddaway toliau renka minias. Per visą šį laiką jis išlaikė savo šlovę. Atlikėjas labai dažnai koncertuoja ir yra vadinamas gyva popso legenda, tūkstančius kartų matyta ir girdėta per TV, radiją bei “Youtube”. Šiame vaizdų įrašų tinke Haddaway dainos perklausytos milijonus kartų. Dėl jo koncerto Lietuvoje nebuvo paprasta susitarti, bet pavyko.


Renginyje beveik visi kultiniai atlikėjai – nuo RSA iki Tyntos

 

Jau spalio 22d. vyksiantis “I Love The 90‘s“ vakarėlis - tai renginys, kurio skrajutėje nebereikia rašyti: “privaloma aplankyti” ir “neįtikėtinas”. Ir ne tik dėl nemirtingų Haddaway dainų. Tą naktį visų pasiilgusių “90s” muzikos laukia išties įdomi programa. Scenoje gyvai pasirodys žinomiausios tų laikų Lietuvos grupės: šimtą metų negirdėta Skruzdeliuko vadovaujama “Ritmas, seksas ir alus” (RSA), tų laikų skandalistai ŽAS bei moksleivių herojais ilgą laiką buvę pop atlikėjai “Funky”.

 

Dar vienas ypatingas vakaro svečias - kultinis radijo stoties “Ultra Vires” didžėjus bei televizijos bombos “Benski šou” legenda Tynta (Aušrys Kriščiūnas). Jis tapo unikalaus renginio vedėju ir žada būti tokiu šmaikščiu, koks buvo prieš 10-15 metų. Ir tai dar ne viskas, nes visų laukia tų laikų madų šou, teatralizuoti šokėjų pasirodymai, 4 barai, “90s” vaizdo klipų rinkinys ir, galiausiai, diskoteka su garsiausiais šio muzikos žanro didžėjais Lietuvoje – DJ Bartukais.

 

Jurgita.lt skaitytojus kviečiame atidžiai sekti naujienas, kadangi kitą savaitę jums bus pasiūlyta galimybė laimėti du bilietus į šį nepakartojamą renginį!


Išankstinius bilietus platina TIKETA.

Artėjant renginiui bilietai brangs.

Su „Laisvalaikio“ kortele taikoma net 20 lt. nuolaida bilietui

 
 
Komentuok Facebook'e
 
 
Diskusija: 'Haddaway' pirmą kartą atvyksta į Lietuvą
 
Vardas *
 
Komentaro tekstas:
 
 
 
 
Įdomu paskaityti
 
Garsenybės   2012 12 14
Garsenybės   2012 11 29
Garsenybės   2012 11 26
 
   2012 11 21
 
 
 

Mados industrija

   2017 01 19
 
 

Grožis ir sveikata

Makiažas   2015 04 21
 
 

Mada ir aš

Rankinės   2015 04 25
 
 

Žurnale

Blykstė   2016 09 16
 
 
 
 
 
UAB "Elektroniniai Sprendimai",Pamėnkalnio 9/7-4, LT-01114 Vilnius. Įm. kodas 3583556, įregistruota LR įmonių rejestre, rejestro tvarkytoja: Valstybės įmonė Registrų centras. Visos teisės saugomos.
© 2008-2020 UAB "Elektroniniai Sprendimai". Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB "Elektroniniai Sprendimai" sutikimą. Sąlygos